[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
Forum mieszkańców Zagłębia Dąbrowskiego • Zobacz temat - fotograf na ślub siostry

fotograf na ślub siostry

O wszystkim

PostNapisane: Wt, 26 lutego 2019, 00:26
W sierpniu moja kochana siostra wychodzi za mąż, będę świadkową na Jej ślubie :D Już nie mogę się doczekać tego dnia. Mam jednak sporo obowiązków do spełnienia, muszę miedzy innymi znaleźć dobrego fotografa ślubnego. Dzisiaj znalazłam w internecie ciekawą ofertę Łukasz Olejniczaka http://www.lukaszolejniczak.net.pl/ Czytałem w internecie też sporo opinii na Jego temat. Co sądzicie o tym fotografie? Warto Go wybrać?

PostNapisane: Śr, 6 marca 2019, 09:50
ślub za kilka miesięcy więc wydaje mi się że fotografa to już dawno powinniście mieć. Jak jest dobry, to nie ma wolnych terminów 5 miesięcy do przodu (i więcej). Przy doborze warto zwrócić uwagę na portfolio i rozmowę, da się wtedy poznać styl pracy. Między parą i fotografem musi być przynajmniej minimalna nić porozumienia :)

PostNapisane: Cz, 2 kwietnia 2020, 11:27
A myślała jeszcze o fotobudce. To też ciekawy dodatek i wiele osób się na taką atrakcję decyduje. Sprawdź sobie np. ofertę od https://fotoboxik.pl/ bardzo fajna ekipa, dojeżdżają do każdego miasta w Polsce. Dobra zabawa, fajna pamiątka. Ja tam zawsze lubię jak na weselu się pojawia fotobudka.

PostNapisane: Wt, 14 kwietnia 2020, 15:17
Fotobudka to bardzo fajna atrakcja. Byłem na weselu, gdzie była wynajęta fotobudka z Krakowa i widać było, że goście się znakomicie przy tym bawią. Cały czas było mnóstwo ludzi przy atrakcji.

PostNapisane: Pn, 20 kwietnia 2020, 14:41
A może jakieś zdjęcia z zimnymi ogniami? Goście zawsze dobrze się bawią podczas ustawiania :)

PostNapisane: Śr, 21 lipca 2021, 19:55
Zapraszam do zrobienia zakupów w https://www.slubnezakupy.pl/content/36- ... n-slubnych na której można zamówić zawieszki fajne na wódkę weselną na alkohol. Jeżeli chcecie aby wasz alkohol był przystrojony w sposób nawiązujący do wystroju sali to uważam że na pewno coś znajdziecie idealnie pasującego

Powrót do Pogaduchy