[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
Forum mieszkańców Zagłębia Dąbrowskiego • Zobacz temat - Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)

Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)

PostNapisane: Śr, 21 lipca 2021, 17:29
Oficjalnie: Słomka piłkarzem Garbarni :!:

Wojciech Słomka na zasadzie transferu definitywnego został piłkarzem Garbarni Kraków.

Wojciech Słomka trafił do Zagłębia z Wisły Kraków przed sezonem 2019/20. W koszulce sosnowiczan rozegrał 17 spotkań, po czym został wypożyczony do II-ligowej wówczas Skry Częstochowa.

Teraz Wojtek przenosi się do Garbarni, gdzie pierwszym trenerem jest Maciej Musiał, który do niedawna pełnił funkcję asystenta Kazimierza Moskala.
Było Jest I Zawsze Będzie Zagłębie ;)
PostNapisane: Śr, 21 lipca 2021, 17:31
Oficjalnie: Jończy piłkarzem Zagłębia :!:

Zagłębie Sosnowiec poinformowało o pozyskaniu Dominika Jończego.

24-letni środkowy obrońca, który od 1 lipca pozostawał bez klubu, przez ostatnie dwa lata reprezentował barwy Zagłębia Lubin, dla którego rozegrał łącznie 20 meczów. W przeszłości Jończy występował także w Chojniczance Chojnice oraz Podbeskidziu Bielsko-Biała. Swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał natomiast w klubach z Jeleniej Góry, skąd pochodzi. Był także piłkarzem juniorskich drużyn Zagłębia Lubin.

– Dyrektor sportowy Zagłębia Sosnowiec zadzwonił do mnie i przedstawił mi ofertę. Mogę powiedzieć, że dogadaliśmy się w ciągu jednego dnia, nawet niecałego. Bardzo mi się to podobało, że nowy klub działa konkretnie, chce tego transferu. I jestem z tego zadowolony, że zostałem zawodnikiem Zagłębia Sosnowiec - powiedział w rozmowie z oficjalną stroną klubową.

Kontrakt Dominika Jończego z Zagłębiem Sosnowiec będzie obowiązywał do 30 czerwca 2023 roku i zawiera opcję przedłużenia o rok.
PostNapisane: Cz, 22 lipca 2021, 20:39
Oficjalnie: Sangowski piłkarzem Warty Poznań :!:

Jakub Sangowski na zasadzie transferu definitywnego został piłkarzem Warty Poznań.

19-letni napastnik pojawił się w Sosnowcu latem 2020 roku i łącznie w barwach pierwszej drużyny rozegrał 27 minut. Wiosna sezonu 2020/2021 został wypożyczony do włoskiego Cagliari Calcio, gdzie gral w drużynie młodzieżowej.

Umowa Jakuba Sangowskiego z występującą w PKO BP Ekstraklasie będzie obowiązywała do 30 czerwca 2024 roku.
PostNapisane: So, 24 lipca 2021, 22:29
Sparing: Zagłębie Sosnowiec - Puszcza Niepołomice 4:0 (2:0)

W ostatnim sparingu przed rozpoczęciem sezonu 2021/2022 Zagłębie Sosnowiec pokonało Puszczę Niepołomice 4:0.

Wynik sparingu był taki sam jak wynik pierwszoligowego spotkania rozegranego w Niepołomicach 30 maja, a podobnie jak miało to miejsce przed rozpoczęciem rundy wiosennej minionego sezony, ostatni sparing Zagłębia został utajniony i toczył się za zamkniętą bramą Stadionu Ludowego.

Klub nie ujawnił składu, w jakim wystąpił nasz zespół. Podano tylko strzelców bramek, którymi byli Maksymilian Banaszewski (17'), Wojciech Szumilas (34'), Szymon Sobczak (49') i Aléx Tanque (82').
PostNapisane: Pt, 30 lipca 2021, 13:25
Oficjalnie: Kamiński piłkarzem Zagłębia

Zagłębie Sosnowiec poinformowało o wypożyczeniu Wojciecha Kamińskiego z Piasta Gliwice.

20-letni pomocnik, który może także występować jako stoper, jest wychowankiem Piasta Gliwice, a rundę wiosenną sezonu 2020/2021 spędził na wypożyczeniu w drugoligowych Wigrach Suwałki, gdzie rozegrał 20 spotkań, w których strzelił 1 gola. W przeszłości Kamiński występował także w Sandecji Nowy Sącz oraz Termalice Bruk-Bet Nieciecza (także w ramach wypożyczenia z Piasta). Łącznie na pierwszoligowych boiskach rozegrał 18 meczów.

Jego wypożyczenie do Zagłębia Sosnowiec będzie obowiązywało do czerwca 2022 roku.

- Chcę się jak najlepiej rozwinąć w Zagłębiu i pomóc klubowi w osiągnięciu jak najlepszych wyników. Chciałbym grać w podstawowym składzie i zrobię wszystko co w mojej mocy, by tak się stało - powiedział Kamiński w rozmowie z mediami klubowymi.
Poprzednia strona

Powrót do Kluby sportowe