[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
Forum mieszkańców Zagłębia Dąbrowskiego • Zobacz temat - montaż mebli

montaż mebli

O wszystkim

PostNapisane: Wt, 11 grudnia 2018, 20:09
siemka, w nowym roku planuję zrobić remont mieszkania, będę malował ściany i montował nowe meble. Chciałbym jak najszybciej zaopatrzyć się w niezbędny sprzęt do montażu mebli itd. Znacie może jakiś dobry sklep z elementami łącznymi? Potrzebuję śrub i podkładek. Znalazłem dzisiaj w internecie ciekawy sklep http://apromet.pl/katalog/podkladki/ Jak myślicie, warto od Nich kupić sprzęt?

PostNapisane: Cz, 13 grudnia 2018, 00:18
Myślę, że tak, mają duży wybór i dobre ceny.

PostNapisane: Cz, 20 grudnia 2018, 06:00
Z montażem nie ma kłopotu, jeśli zdecydujemy się na jakieś proste rozwiązania i proste meble. Będę zamawiał hokery na stronie https://www.dkwadrat.pl/product-pol-298 ... Tolix.html i mam nadzieję, że ich montaż nie będzie trudny, bo niestety nie jestem dobry w montażu mebli. A może ktoś z Was już takie hokery posiada?

PostNapisane: Śr, 16 stycznia 2019, 10:09
Ja to zazwyczaj meble kupuję w popularnym, fińskim markecie i od razu zamawiam dostawę z montażem :)

PostNapisane: So, 22 czerwca 2019, 06:28
Jak już kilka mebli poskładasz, to nie sprawia Ci to większego problemu. Mnie to nawet wciągnęło i stało się moją nową pasją. Teraz sam zacząłem projektować proste meble, półki i szafki. Powoli wchodzę też w temat tkanin i obić tapicerskich. Wszystkim zainteresowanym polecam dobry sprzęt - nitownicę http://norsteel.pl/nitownice-pneumatyczne-masterfix-do-nitonakretek/ Przydatna w każdym domu i przydomowym warsztacie ;)

PostNapisane: Pt, 11 czerwca 2021, 09:16
Szukając fajnych tkanin, dostępnych w atrakcyjnych cenach, zdecydowanie warto zwrócić uwagę na len materiał z Linen Partner. Mamy tutaj do wyboru tkaniny o odmiennym splocie, wadze, rozmiarach czy sposobie barwienia. Co więcej nie musimy obawiać się o ich najwyższą jakość, a dodatkowo zamówienia w tym przypadku są naprawdę szybko realizowane:).

Powrót do Pogaduchy