[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
Forum mieszkańców Zagłębia Dąbrowskiego • Zobacz temat - WAKACJE

WAKACJE

O wszystkim

PostNapisane: N, 1 listopada 2020, 10:04
Ja nie planuje, tylko w siadam w samochód i jadę do danego miejsca. I powiem wam, że takie wakacje są najlepsze - nieplanowane.... Aktualnie moim celem jest - Hotel Sułkowski w którym wyjątkowo można spędzić czas nad jeziorem Dominickim. Nawet można urządzić tam specjalne okoliczności, typu wesele etc.

PostNapisane: Śr, 9 grudnia 2020, 17:45
Jeśli organizujesz za niedługo imprezę albo przygotowujesz się do ślubu i wesela to polecam dj na wesele śląsk . Ta firma oferuje stworzenie wyjątkowej atmosfery np na ślubie. Muzyka grana na żywo na pewno robi najlepsze wrażenie. Polecam bo sprawdzili się na moim ślubie bardzo dobrze.

PostNapisane: Wt, 15 grudnia 2020, 11:54
hello,
a wy gdzie najczęściej jeździcie? My z mężem zazwyczaj wybieramy ciepłe i egzotyczne kierunki. Kilka dni temu wróciliśmy z Dominikany, gdzie udało nam się polecieć pomimo koronawirusa :) Wiadomo, że wyjazdy w takie miejsca nie są najlepsze dla naszych włosów, dlatego ja tydzień przed wjazdem wykonałam zabieg keratynowy Amazon Keratin, który to zapewnia nawilżenie, gładkość i zabezpiecza włosy przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Dzięki zabiegowi moje włosy nadal są miękkie, lśniące i właściwie nawilżone, a słonych kąpieli i opalania nie unikałam

PostNapisane: Wt, 22 grudnia 2020, 11:08
Ja mam nadzieję, że niedługo znów będzie można swobodnie latać, bo już tak strasznie tęskię za wakacjami

PostNapisane: Śr, 9 czerwca 2021, 19:11
A czy kupujecie jakieś środki owadobójcze, które zabieracie ze sobą na wakacje? Pytam, bo ja słyszałam, że warto kupić sobie preparaty marki MUGGA https://muggasklep.pl/mugga-mleczko-str ... e-p-4.html i tak chyba zrobię, że w tym roku je wypróbuję. Ponoć są niewiarygodnie skuteczne w działaniu.

PostNapisane: Cz, 10 czerwca 2021, 09:27
Planuje w tym roku wybrać się na wspinaczki górskie. Jednak nie jestem w tym specjalnie doświadczony, więć skorzystam z kursów skałkowych dla początkujących w https://klama.pl/. Oferują także naukę asekuracji i kurs wspinania po drogach ubezpieczonych.
Poprzednia strona

Powrót do Pogaduchy