[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
Forum mieszkańców Zagłębia Dąbrowskiego • Zobacz temat - Artykuł dla rolników i nie tylko...

Artykuł dla rolników i nie tylko...

O wszystkim

PostNapisane: Cz, 22 listopada 2018, 12:24
Witam:) Jeśli macie coś wspólnego z prowadzeniem roli i interesują Was maszyny rolnicze, to na pewno zainteresuje Was ten artykuł: https://sklep.mizar.com.pl/wspomaganie-podnosnika-w-ukladzie-zawieszenia-n-129.html. Dodalibyście do tego jakieś istotne informacje?

PostNapisane: Pn, 1 lipca 2019, 10:02
Cześć,
i ja mam coś dla WAS rolników - https://www.twojazagroda.pl/pl/c/C-330/57 niedawno szukałem kilku nowych części do mojego ursusa c 330 i tylko tutaj znalazłem wszystkie części. Łatwo składa się zamówienie, wysyłka w terminie i dobra cena!

PostNapisane: Pn, 25 stycznia 2021, 19:08
A czy kojarzycie może firmę tdfsystem.com? Pytam, ponieważ możecie tam znaleźć przykładowo pompy bosch, które wam się przydadzą kiedy coś się wydarzy z hydrauliką. Tam kupicie sprawdzone części do maszyn tego typu w najlepszej jakości oraz cenie.

PostNapisane: Pt, 30 kwietnia 2021, 11:05
Technicznie od 1992 roku firma maszyny stolarskie ECI zaopatruje przemysł. Ja z moją firmą jesteśmy ich stałymi klientami. Gdy potzrebujemy wykonania pod projekt indywidualny drabiny ewakuacyjnej to bardzo dobrze wykonali zamówienie. Kupiłam też wózki magazynowe i podesty. Polecam

Powrót do Pogaduchy