[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
Forum mieszkańców Zagłębia Dąbrowskiego • Zobacz temat - Tanie, dobre kosmetyki do makijażu

Tanie, dobre kosmetyki do makijażu

O wszystkim

PostNapisane: Wt, 12 maja 2020, 08:07
Jeśli chodzi ogólnie o kosmetyki, nie tylko te do makijażu, to ostatnio dowiedziałem się, że sporo ciekawych właściwości ma sól morza martwego zastosowana do kąpieli. Może ktoś z was korzystał wcześniej lub nadal korzysta z takich produktów i może mi powiedzieć coś więcej na ten temat?

PostNapisane: Wt, 19 maja 2020, 06:26
Bardzo ciekawe są te kosmetyki z morza martwego. Będzie trzeba je wypróbować

PostNapisane: N, 24 maja 2020, 14:18
Pierwsze slysze o takich.

PostNapisane: Pt, 5 czerwca 2020, 20:51
Powiem Wam, że przez dłuższą chwilę zastanawiałam się, jakie znam kosmetyki z solą z morza martwego do makijażu i chyba nic nie kojarzę:D. Jeżeli chodzi o pielęgnację, faktycznie sprawdzają się bardzo fajne. Jeżeli jednak chodzi o takie stricte produkty pod kątem make up, u mnie numerem jeden jest Golden Rose. Korzystam z podkładu z kolektorem tej marki, paletki do konturowania twarzy i oczywiście mojego ukochanego tuszu Dramatic Lashes. Naprawdę ładnie i długo się utrzymują na twarzy i nie podrażniają skóry- z czym osobiście mam trochę problemów. Bądź co bądź, jak dla mnie to jedne z fajniejszych kosmetyków. Żeby uzupełnić brakujące produkty zwykle zamawiam je na https://horex.pl/golden_rose.html , choć pewnie w jakichś większych drogeriach też da się je znaleźć. Ja niestety fankom stacjonarnych zakupów nie jestem więc pewnie pozostanę przy zdobywaniu zwłaszcza kosmetyków online :).

PostNapisane: So, 5 września 2020, 07:48
Spory wybór dobrej jakości kosmetyków do makijażu w korzystnych cenach, moim zdaniem znajdziecie tutaj https://sklep.fryzaw.pl/produkty/make-up,2,5749 . Jak najbardziej polecam wam zajrzeć do tego sklepu, moim zdaniem na prawdę warto

PostNapisane: Cz, 17 września 2020, 09:35
Ważne, żeby kosmetyki nie wysuszały skóry, czy też nadmiernie jej nie obciążały/nie przetłuszczały... a zazwyczaj te tanie takie właśnie są, ja wole odżałować kasę i kupić porządny kosmetyk. Lubię wyglądać dobrze i dbam o moją skórę, jak tylko mogę od pewnego czasu przyjmuje kapsułki Neoglandyna to doskonały suplement diety dla osób mających suchą, wrażliwą, atopową a nawet łuszczycową skórę, kapsułki zawierają tłoczone na zimno, wysokiej jakości oleje: lniany i z ogórecznika (Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe), dzięki temu dbają o właściwe nawilżenie skóry, wygładzają ją i sprawiają, że rzadziej ulega podrażnieniom

PostNapisane: Pt, 16 kwietnia 2021, 10:47
Moja ukochana jest wielką fanką make-upu, więc nieraz mam okazję posłuchać na ten temat. Ostatnio opowiadała mi o makijażu na lato, bo w końcu ta pora roku zbliża się wielkimi krokami. Co więcej, pokazała mi na nawet artykuł, gdzie wszystko przedstawione jest krok po kroku. Jak lubicie takie makijażowe tematy, to warto sprawdzić. Ten materiał znajdziecie pod tym adresem https://www.biotebal.pl/rzesy-pielegnacja-i-makijaz/egzotyczny-makijaz-na-lato w sieci. Mam nadzieję, że te informacje wam się przydadzą:)

PostNapisane: So, 31 lipca 2021, 16:06
Natomiast mi koleżanka właśnie poleciła sklep http://kosmetykidlawymagajacych.pl , ponoć tam można z wyższej półki znaleźć produkty. Także sądzę, że opłaca się do nich zaglądnąć... Sama planuje teraz przejrzeć sobie ich produkty i kupić to co mi się spodoba...
Poprzednia strona

Powrót do Pogaduchy