[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
Forum mieszkańców Zagłębia Dąbrowskiego • Zobacz temat - Specjaliści od fotowoltaiki w Warszawie?

Specjaliści od fotowoltaiki w Warszawie?

O wszystkim

PostNapisane: Wt, 9 marca 2021, 11:20
Znacie może kogoś sprawdzonego? Zastanawiamy się nad montażem fotoogniw jeszcze przed sezonem.

PostNapisane: Wt, 9 marca 2021, 12:50
Dobrze, że interesujesz się fotowoltaiką koleżanko. Jest to nowoczesne i ekologiczne źródło pozyskiwania energii. Sam zainteresowałem się tematem niedawno, ale od tego czasu cały czas staram się poszerzać swoją wiedzę. Ostatnio natrafiłem na taką https://www.hewalex.pl/fotowoltaika/ stronę internetową. Nie powiem, wszystko bardzo dokładnie opisane. Dzięki lekturze zawartych tam informacji wiem jakie kroki dzielą mnie od takiej domowej elektrowni. Skoro jesteś zainteresowana tematem, to polecam zerknąć!

PostNapisane: Wt, 9 marca 2021, 16:18
Mój znajomy, który prowadzi firmę pod Warszawą, korzystał z oferty https://sunfoton.pl/fotowoltaika-dla-firm-warszawa/ . Zapytam go, czy jest zadowolony, ale chyba tak :)

PostNapisane: Wt, 30 marca 2021, 20:59
Natomiast ja rozważam całkiem inne rozwiązanie, ale w sumie i podobne. Chodzi mi o energię pozyskiwaną z odnawialnych źródeł, ale skupowaną od firmy re:spect energy. Jest to pierwszy taki dostawca prądu, ale już zaufało im sporo firm. Także to świadczy na korzyść dla nich.

Powrót do Pogaduchy