[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
Forum mieszkańców Zagłębia Dąbrowskiego • Zobacz temat - Szkolenia

Szkolenia

O wszystkim

PostNapisane: Cz, 7 lutego 2019, 20:33
Zastanawiam się, gdzie zapisać się na szkolenia, które sprawią, że będę potrafił lepiej zajmować się firmą. Kilka opcji już udało mi się znaleźć na stronie https://www.seka.pl/ i tam myślę, że z chęcią sobie skorzystam, aby było wygodniej. Ich oferta jest bogata, więc każda firma, dzięki nim może postawić na rozwój.

PostNapisane: Pn, 18 lutego 2019, 11:57
ja mam jakiś zdystansowany stosunek do szkoleń. Mam wrażenie, po swoich obserwacjach, że bardzo często to takie ględzenie o niczym. Pewnie nie wszędzie tak jest, ale jeszcze nie trafiłem na dobrego szkoleniowca

PostNapisane: Pt, 22 lutego 2019, 20:02
Poszukaj na fb, często jest tam wiele ogłoszeń o szkoleniach.

PostNapisane: Śr, 3 lipca 2019, 10:25
Polecam szkolenia i kursy z zakresu fizjoterapii i osteopatii na stronie www.fizjosystem-szkolenia.pl. Firma oferuję rzetelne szkolenia trwające kilka dni na których z pewnością poszerzycie swoją wiedzę i podniesiecie swoje kwalifikacje :)

PostNapisane: Cz, 5 grudnia 2019, 12:16
Każde szkolenia wnoszą coś nowego, to nowe doświadczenie i więcej możliwości w pracy.

PostNapisane: Pt, 20 grudnia 2019, 16:54
Dokładnie, i możemy poprzez to więcej zarabiać.

PostNapisane: Pt, 19 czerwca 2020, 14:21
Witam polecam kursy z terapii manualnej naprawdę świetni fachowcy. Ja jestem bardzo zadowolony, moi znajomi również.

PostNapisane: Śr, 24 marca 2021, 10:55
Skoro jesteśmy w temacie szkoleń, to nie mogę nie wspomnieć o tych dla oświaty. Muszę wam powiedzieć, że jeszcze niedawno nie wiedziałem o tym, że takie są. Dopiero niedawno moja żona wspomniała mi o takim rozwiązaniu. Pracuje w szkole i mówiła ostatnio, że miała okazję korzystać z e-szkolenia od https://ecrklex.pl/ tej firmy. Mówiła, że dzięki temu sporo się dowiedziała. Sądzę więc, że to dobre rozwiązanie, o którym powinno dowiedzieć się więcej osób. Jeżeli pracujecie w oświacie, to polecam zerknąć!

PostNapisane: Cz, 15 kwietnia 2021, 17:03
Skończyłem rehabilitację i jestem na etapie poszukiwania pracy. Chciałbym podnieść swoje kwalifikacje, jakie kursy doszkalające w Warszawie, Krakowie polecacie, aby wzmocnić dodatkowo swoją kartę przetargową w negocjacjach z pracodawcami? Znalazłem coś takiego mtg kurs kraków co sądzicie?

Powrót do Pogaduchy