[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
Forum mieszkańców Zagłębia Dąbrowskiego • Zobacz temat - remont mieszkania

remont mieszkania

O wszystkim

PostNapisane: Śr, 29 stycznia 2020, 17:40
Dobra ekipa jest potrzebna.

PostNapisane: Pt, 12 czerwca 2020, 14:28
Gdy remontowałem swoje mieszkanie, największe problemy miałem ze znalezieniem ekipy do wymiany instalacji wodno-kanalizacyjnej. Wszyscy fachowcy odmawiali z powodu ciężkiego dostępu do starych rur lub wyceniani swoją pracę tak wysoko, że nie było mnie stać na ich usługi hydrauliczne. Gdy już myślałem, że nic nie wyjdzie z mojego remontu, wtedy los do mnie się uśmiechnął i dostałem telefon u hydraulika z Wrocławia http://jacek-hydraulik.pl/opinie.php. Pan Jacek bardzo szybko realnie ocenić sytuację i dokonał wyceny prac na bardzo przyzwoitym poziomie. Doszliśmy jeszcze do porozumienia, odnośnie terminu zakończenia montażu nowej instalacji i wkrótce mój problem z przestarzałą i wiecznie przeciekającą instalacją przeszedł do historii.

PostNapisane: Pn, 22 czerwca 2020, 14:45
Przede wszystkim do remontu w mieszkaniu potrzebna jest dobra i doświadczona ekipa

PostNapisane: Śr, 1 lipca 2020, 19:10
Sam właśnie planuję remont w mieszkaniu, może macie dla mnie jakieś porady?

PostNapisane: Cz, 8 października 2020, 15:00
Jeżeli chodzi o remont to polecam wam od razu zmienic instalacje. Ja zwsze sprawdzam jaki jest stan mojej abym nie musiał dwa razy wykonywać tej samej pracy. Osobiście polecam wam hurtownia instalacyjna ponieważ jest to świetna opcja ponieważ znajdziecie tam wszytsko czego wam potrzeba. Ja zawsze korzystam z ich oferty.

PostNapisane: Cz, 31 grudnia 2020, 21:57
Czy nie myślisz też o remoncie balkonu, szczególnie jak z salonu wychodzi się na balkon? Jak patrzę to wszyscy coś zmieniają, kładą płyty tarasowe.

PostNapisane: Cz, 15 kwietnia 2021, 18:01
Ja właśnie też jestem w trakcie remontu kuchni i teraz mam do podłączenia sprzęty, między innymi interesuje mnie podłączenie płyty indukcyjnej wrocław. Także szukam teraz dobrego elektryka, ponieważ samodzielnie boję się, że coś zrobię źle i dojdzie do spięcia. Może polecicie mi jakiegoś sprawdzonego fachowca?
Poprzednia strona

Powrót do Pogaduchy