[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
Forum mieszkańców Zagłębia Dąbrowskiego • Zobacz temat - PROPOZYCJE I ZAPOWIEDZI WYCIECZEK

PROPOZYCJE I ZAPOWIEDZI WYCIECZEK

PostNapisane: Pn, 27 lipca 2009, 08:25
ZBieraj swoją paczkę Aga, zapowiada się niezła ekipa, byle pogoda dopisała:)

PostNapisane: Pn, 27 lipca 2009, 12:45
Pogoda podobno ma być niezła :)
Ekipę powoli kompletujemy :)
PostNapisane: Pn, 27 lipca 2009, 13:59
tylko żeby nie było 30 gradusów :oops:
byłem kilka razy i 2 razy nadziałem się na takie temperatury - i można paść :roll:
a co do trasy to:
od Klucz się fajnie wchodzi - ale dojechać tam to troche kłopotliwe, ja szedłem z Jaroszowca z PKP przez Klucze, Chechło(bunkier) do Błędowa na PKM (dość długa trasa)
krótszą zaliczałem od Błędowa szlakiem, potem bród na BP i powrót do Błędowa...
PostNapisane: Pn, 27 lipca 2009, 14:49
Oho, zapowiada się ciekawa wycieczka. Już dawno szykowałam się na Pustynię i jakoś nie było okazji.
Czekam na dalsze info. ;)
Obrazek
PostNapisane: Pn, 27 lipca 2009, 20:29
pojawi się wkrótce.
PostNapisane: Wt, 28 lipca 2009, 08:19
to ja jeszcze tematycznie wrzucę dwa artykuły z PAP o Pustyki (z wczoraj)
http://www.naukawpolsce.pap.pl/palio/ht ... dep=363660
http://www.naukawpolsce.pap.pl/palio/ht ... dep=363667

PostNapisane: Pt, 2 października 2009, 22:26
UWAGA :!:

Zapraszamy na kolejną wycieczkę: sobota 10.10.2009 w ramach akcji "Zwiedzaj Zagłębie" !

Tym razem będzie to autokarowa wycieczka towarzysząca II Międzynarodowemu Forum Rekonstrukcji Obiektów Historycznych

Jest to impreza sponsorowana, a więc koszt wycieczki będzie podobnie jak rok temu symboliczny. :)

W ramach wycieczki zwiedzimy tereny szeroko rozumianego, Zagłębia oraz dodatkowo fragmenty powiatu częstochowskiego.
Program na szybko:
- Olsztyn k/ Częstochowy
- Zrębice
- Złoty Potok
- Janów
- Żarki
- Żarki Leśniów
- Siewierz

Liczba miejsc ograniczona pojemnością autobusu, a więc kto pierwszy ten lepszy ;)
Osoby które rok temu były na tej imprezie doskonale wiedzą czy warto skorzystać z tej propozycji- autobus był zbyt mały na liczbę chetnych :)

Wkrótce na naszej stronie szczegółowy program wycieczki !

PostNapisane: Wt, 6 października 2009, 07:39
"Zwiedzaj Zagłębie" - kolejna wycieczka !

Stowarzyszenie Forum dla Zagłębia Dąbrowskiego oraz sosnowiecki Oddział PTTK zapraszają na kolejną wycieczkę w ramach cyklu "Zwiedzaj Zagłębie z FdZD" mającego na celu promowanie atrakcji naszego regionu i pokazania piękna naszej Małej Ojczyzny.

Tym razem zapraszamy na wycieczkę autokarową będącą imprezą towarzyszącą II Międzynarodowemu Forum Rekonstrukcji Obiektów Historycznych (program II FROH: http://www.zaglebiedabrowskie.org/news.php?readmore=826 na które także zapraszamy).

Należy podkreślić, że wycieczka ta jest sponsorowana przez organizatorów II FROH i dzięki temu jej koszt jest symboliczny, gdyż wynosi zaledwie 5 zł. od osoby.

Wycieczka odbędzie się w najbliższą sobotę, 10 października w godzinach 8.00-18.30
Zbiórka o godz. 8.00 na parkingu przed hotelem Cumulus w Będzinie

Program wycieczki (obejmującej teren Zagłębia i Powiatu Częstochowskiego):
Olsztyn (zamek, rynek), Zrębice (drewniany kościół św. Idziego), Złoty Potok (Zespół Pałacowo-Parkowy Raczyńskich), Janów (zwiedzanie, przerwa obiadowa), Złoty Potok (kościół św. Jana Chrzciciela), Żarki (rynek, synagoga, zespół kamiennych stodół), Żarki-Leśniów (Sanktuarium Matki Boskiej Leśniowskiej), Siewierz ( rynek, Kościół św. Jana Chrzciciela)

Całkowity koszt wycieczki to tylko 5 złotych od osoby i w ramach tej opłaty mamy zapewnione:
Przejazd autokarem na całej trasie, opiekę przewodnicką, wstęp do wszystkich zwiedzanych obiektów, ubezpieczenie

Organizatorzy NIE zapewniają wyżywienia które pozostaje w gestii indywidualnej każdego wycieczkowicza

Zapisy na wycieczkę prowadzone są w siedzibie Oddziału PTTK w Sosnowcu, Dęblińska 1, w godzinach pracy jego biura: wtorek – piątek 12.00 – 16.00 (telefon 032 266 78 09)

Uwaga - liczba miejsc ograniczona pojemnością autokaru, decyduje kolejność zgłoszenia.

Serdecznie zapraszamy!!!
PostNapisane: Wt, 6 października 2009, 12:29
Hehe.. zadzwoniłam do PTTK, a ponieważ codziennie pracuję do 16 (PTTK zamykają już o tej godzinie), chciałam im dla pewności te 5 zł puścić przelewem.. usłyszałam, że "i tak nie ma pewności czy się pojawię na wycieczce". :shock: Fajne podejście.. ciekawe, czy każdego tak witają "z otwartymi ramionami".. no ale mniejsza o to, w końcu jednak zapisano mnie. Do zobaczenia w sobotę, mam nadzieję, że nie będzie lało. ;)
Obrazek
PostNapisane: Wt, 6 października 2009, 17:50
:shock:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zwiedzaj Zagłębie z FdZD