[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
Forum mieszkańców Zagłębia Dąbrowskiego • Zobacz temat - Gmina Mierzęcice - zajęcia Zumba Fitness

Gmina Mierzęcice - zajęcia Zumba Fitness

PostNapisane: N, 24 stycznia 2016, 03:58
Witam serdecznie,
zapraszam za zajęcia Zumba Fitness do Gimnazjum im. Cz. Miłosza w Mierzęcicach w każdy wtorek od godz.18:30 do 19:30. Wejście jednorazowe - 11 zł. Karnet miesięczny - 40 zł. Dla każdej klientki, która zakupi karnet - kupon zniżkowy do Akademii Piękna w Dobieszowicach. Zabieramy ze sobą sportowe buty, wygodne ubranie, wodę mineralną, ręcznik i oczywiście dobry humor!
To pisałam ja - Asia Trefon :-) instruktor Zumba Fitness. Zapraszam także na mojego facebooka https://www.facebook.com/joannatrefonzumba

PostNapisane: So, 6 kwietnia 2019, 07:16
Super :) Lubię tego typu wszelkie aktywności fizyczne. Uważam, że warto trenować, prowadzić aktywny tryb życia. Ostatnio sama wzięłam się w garść i zapisałam się na fitness. Teraz pozostaje mi się do tego odpowiednio przygotować. Na stronie https://humanmedia.pl/jak-wybrac-torbe-na-fitness/ już nawet znalazłam porady jaką torbę kupić i co do niej mniej więcej spakować.

Powrót do Sport