[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
Forum mieszkańców Zagłębia Dąbrowskiego • Zobacz temat - Łajdactwo śląskiego, wojewódzkiego konserwatora zabytków

Łajdactwo śląskiego, wojewódzkiego konserwatora zabytków

PostNapisane: Śr, 14 lipca 2010, 13:42
jestem za tym by cokolwiek w tej sprawie zrobić
w takich sprawach im więcej organizacji będzie działało tym lepiej
proponuję rozważyć także kontakt w tej sprawie z ministerstwem kultury
dla mnie to tak jakby konserwator wydał zgodę na rozbiórkę muzeum i zrobienie tam parking
stawia to pod znakiem zapytania sens istnienia tego stanowiska

PostNapisane: Śr, 14 lipca 2010, 21:35
Ja to nawet myślę, że powinno się pójść dalej i w takich sprawach Konserwator powinien konsultować się z różnymi Stowarzyszeniami (szczególnie zaangażowanymi w tego typu sprawy). A w sumie to troszkę śmieszy mnie fakt, że akurat w tym przypadku nie "wiedział" o istnieniu Stowarzyszenia, które zajmuje się bunkrami .. :lol:

Wojciech Pudlo napisał(a):jestem za tym by cokolwiek w tej sprawie zrobić
w takich sprawach im więcej organizacji będzie działało tym lepiej
proponuję rozważyć także kontakt w tej sprawie z ministerstwem kultury
dla mnie to tak jakby konserwator wydał zgodę na rozbiórkę muzeum i zrobienie tam parking
stawia to pod znakiem zapytania sens istnienia tego stanowiska

PostNapisane: N, 1 maja 2011, 21:55
Oczywiście, dokonania tej pani dyskwalifikują ja jako wojewódzkiego konserwatora zabytków.
Poprzednia strona

Powrót do Inne