[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
Forum mieszkańców Zagłębia Dąbrowskiego • Zobacz temat - Pompy ciepła?

Pompy ciepła?

O wszystkim

PostNapisane: Cz, 14 października 2021, 10:45
Wybaczcie proszę pytanie, ale poszukuję podpowiedzi na jaką firmę się zdecydować. Który producent robi najlepsze urządzenia tego typu?

PostNapisane: Cz, 14 października 2021, 11:39
Z tego co czytałem, świetnymi opiniami cechują się urządzenia firmy Mitsubishi . Zarówno jeśli chpodzi o pompy ciepła jak i np klimatyzatory. Zresztą na https://house-solutions.pl/pompy-ciepla ... ic-ecodan/ można przeczytać więcej na ten temat.

PostNapisane: Śr, 23 lutego 2022, 12:46
Niestety ja u siebie pompy ciepła nie mam ale jak wiem to na pewno mają one dość szerokie zastosowanie. Jestem zdania, że również na tej stronie bardzo fajnie opisano posiadanie jak i zastosowanie pomp pionowych. Jak dla mnie ich posiadanie jest przede wszystkim ważne.

PostNapisane: Pt, 5 sierpnia 2022, 09:53
Kiedy jeszcze chodzi o same pompy ciepłą to dla mnie również niezwykle istotną kwestią jest to aby właśnie jak najwięcej wiedzieć na ich temat. Muszę przyznać, że sam nawet niedawno czytałem w https://www.aircon.panasonic.eu/PL_pl/b ... yc-srodki/ o tym w jaki sposób można uzyskać dofinansowanie na ich zakup.

Powrót do Pogaduchy