[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
Forum mieszkańców Zagłębia Dąbrowskiego • Zobacz temat - operacja kolana

operacja kolana

O wszystkim

PostNapisane: So, 4 sierpnia 2018, 22:43
Cześć,
Niedawno zerwałem więzadło krzyżowe w kolanie podczas gry w piłkę nożną. Udałem się do lekarza, dowiedziałem się, że będzie niezbędna operacja. Niestety terminy NFZ są bardzo odległe, więc będę musiał zdecydować się na prywatną operację. Bardzo mi zależy na powrocie do optymalnej sprawności, by móc ponownie grać w piłkę nożną. Rozglądam się za solidną klinikę, gdzie będzie możliwość operacji oraz rehabilitacji. Dzisiaj znalazłem na internecie Sport-Klinikę, wygląda bardzo solidnie. Według opinii pacjentów jest bardzo dobra, myślę nad wyborem tej kliniki w celu operacji. Co o tym sądzicie?

PostNapisane: N, 4 listopada 2018, 18:40
Pamiętaj o ćwiczeniach innych partii ciała i prawidłowej diecie. Warto pić koktajle białkowe, żeby wzmocnić mięśnie przed spodziewanym wysiłkiem jakim jest zabieg http://dietlife.pl/koktajl-bialkowy-mus ... -wiedziec/

PostNapisane: Śr, 11 listopada 2020, 00:12
W Centrum Medycznym Gamma w Warszawie możesz fachową pomoc. Jeżeli chcesz jeszcze wykonać sobie szczegółowe badania, skorzystać z porady lub ich leczenia, to warto do nich się zgłosić. Dysponują oni specjalistycznym sprzęt, a więc mogą przeprowadzić przykładowo RTG i Rezonans Magnetyczny skręconego kolana. Czasami lepiej skonsultować swoją sytuację z dodatkowym specjalistom.

PostNapisane: Wt, 17 listopada 2020, 12:49
Znajoma kiedyś miała kontuzję kolana i lekarz zlecił jej po rehabilitacji smarowanie nogi jakimiś różnymi maściami, płynami i innymi specyfikami. I najbardziej przejęła się tym, że kołdra jej się od tego ubrudzi. Wyczytała (chyba tutaj http://www.matkamezatka.pl/2019/10/jak- ... terac.html z tego co kojarzę), że warto zabezpieczyć materac i kupowała na biega pokrowiec :D Na szczęście noga się wygoiła, ale to taka anegdotka, że akurat ona była w tym wszystkim najmniej ważna ;)

Powrót do Pogaduchy