[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
Forum mieszkańców Zagłębia Dąbrowskiego • Zobacz temat - odbudowa włosów

odbudowa włosów

PostNapisane: Wt, 21 kwietnia 2020, 09:11
hello!! jeśli ktoś z was ma problemy z włosami - są suche, brzydko się układają, wykruszają lub nieładnie kręcą to mam dla was świetne rozwiązanie!! Chodzi mi o terapię keratynową i kosmetyki Amazon Keratin Zabieg keratynowy pozwala skutecznie ODBUDOWAĆ WŁOSY! Po zabiegu są gładkie, grubsze i lśniące, z łatwością się układają ... kosmetyki tej samej marki pozwalają wydłużyć efekt zabiegu!! Ja korzystałam z keratyny najmocniejszej czyli winogronowej, są jeszcze dwie lżejsze - jabłkowa i czekoladowa, polecam!

PostNapisane: Pt, 29 maja 2020, 10:36
A spróbuj jakieś maski typu "bomba witaminowa"
Wanny spa ogrodowe - Passion Spa

PostNapisane: Wt, 2 czerwca 2020, 14:43
Naturalne sposoby, czyli maska z jajka :D

PostNapisane: Cz, 2 lipca 2020, 12:20
Podobno ocet jabłkowy jest bardzo skuteczny.

Powrót do Sport