[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
Forum mieszkańców Zagłębia Dąbrowskiego • Zobacz temat - Regeneracja po treningu

Regeneracja po treningu

O wszystkim

PostNapisane: Pt, 3 kwietnia 2020, 05:57
Co stosujecie na regenerację mięśni po treningu? Od kilku dni mój plan treningowy stał się o wiele intensywniejszy. Widzę, że potrzebuję czymś się wspomóc. Szukałem informacji na ten temat w internecie i trafiłem na taurynę https://cityfit.pl/blog/tauryna-czym-jest-i-co-warto-o-niej-wiedziec/. Można ją dostarczyć do organizmu stosując odpowiednią dietę, ale o wiele łatwiej wziąć kapsułki. A wy czym się ratujecie?

PostNapisane: Pn, 27 kwietnia 2020, 10:58
ja często chodzę na basen i masaż, to najlepsze sposoby, aby dojść do siebie po intensywnych ćwiczeniach, dobrze, że mam koleżankę, która prowadzi SPA to zabiegi u niej kosztują mnie trochę mniej :D posiada świetny gabinet wyposażony w wysokiej jakości urządzenia od producenta BiNatural dzięki temu można tam się zrelaksować i wypocząć na maksa :) polecam i wam dobrze wyposażone gabinety spa to z pewnością bezpieczny i pozytywny dla waszego zdrowia wypoczynek

PostNapisane: Pn, 11 maja 2020, 10:48
Tak jak wspominacie, świetnym sposobem na relaks i odpoczynek po treningu, ale także na rehabilitację może być odpowiednio wykonany masaź. Polecam wam zajrzeć do tego www.masazlodz.pl centrum rehabilitacji w Łodzi. Na prawdę znają się tu oni na profesjonalnych masażach i warto jest moim zdaniem korzystać z ich usług

Powrót do Pogaduchy