Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)

Avatar użytkownika
Posty: 3989
Dołączył(a): Pt, 6 lutego 2009, 21:24
Lokalizacja: Sosnowiec ( Stulecie )
PostNapisane: N, 15 marca 2020, 11:25
Sparing: Zagłębie - Odra Wodzisław Śląski 1:1

Piłkarze Zagłębia, którzy nie wystąpili we meczu z Puszczą, zagrali w sparingu z IV-ligową Odrą Wodzisław Śląski.


Jedyną bramkę dla Zagłębia strzelił w 80. minucie Miguel Quintais. W naszym zespole 90 minut rozegrał testowany piłkarz z Ghany, 22-letni Collins Tanor, który ostatnio reprezentował młodzieżową drużynę Manchesteru City.

W pierwszej jedenastce Zagłębia wystąpili: Kacper Chorążka - Dawid Ryndak, Jakub Knap, Wiktor Zarzycki, Emil Kłosek, Mateusz Szwed, Bartosz Chęciński, Patryk Wiszniowski, Miguel Quintais, Quentin Seedorf, Collins Tanor.
Było Jest I Zawsze Będzie Zagłębie ;)
Avatar użytkownika
Posty: 3989
Dołączył(a): Pt, 6 lutego 2009, 21:24
Lokalizacja: Sosnowiec ( Stulecie )
PostNapisane: N, 15 marca 2020, 11:30
Mecz z GKS-em Tychy odwołany :!:

PZPN, za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej, poinformował o odwołaniu 23. kolejki Fortuna 1 Ligi. Oznacza to więc, że niedzielne spotkanie Zagłębia Sosnowiec z GKS-em Tychy odbędzie się w innym terminie.


"W nawiązaniu do decyzji Zarządu PZPN w zakresie rozgrywania meczów Ekstraklasy, pierwszej i drugiej ligi zgodnie z terminarzem rozgrywek, Polski Związek Piłki Nożnej podkreśla, iż zdrowie zawodników i wszystkich uczestników rozgrywek zawsze było i jest dla PZPN najwyższą wartością.

Jednocześnie przypominamy, że umocowani formalno prawnie reprezentanci środowisk klubów Ekstraklasy, pierwszej i drugiej ligi podczas czwartkowego (12 marca) posiedzenia Zarządu PZPN, opowiedzieli się za kontynuowaniem rozgrywek zgodnie z terminarzami. Tym samym wyrażamy szczere zdziwienie i zaniepokojenie nagłą zmianą stanowiska przez dużą część klubów drugiej ligi, dotyczącą omawianego problemu, jednocześnie w najmniejszym stopniu nie bagatelizując sprawy.

W związku z powyższym, mając na uwadze zdrowie uczestników wszystkich ligowych meczów i stanowisko klubów informujemy, że mecze 23. kolejki pierwszej oraz drugiej ligi zostają odwołane i odbędą się w najbliższym możliwym terminie" - czytamy w komunikacie.
Było Jest I Zawsze Będzie Zagłębie ;)
Avatar użytkownika
Posty: 3989
Dołączył(a): Pt, 6 lutego 2009, 21:24
Lokalizacja: Sosnowiec ( Stulecie )
PostNapisane: Cz, 26 marca 2020, 00:37
24. i 25. kolejka Fortuna 1 Ligi odwołane :!:

PZPN, za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej, poinformowało o odwołaniu 24. oraz 25. kolejki Fortuna 1 Ligi.


Zagłębie Sosnowiec w najbliższych dwóch kolejkach miało rozegrać spotkania ze Stomilem Olsztyn (Stadion Ludowy, 21.03) oraz z GKS-em Bełchatów (Bełchatów, 29.03). Spotkania te zostaną rozegrane w najbliższym z możliwych terminów.

Na ten moment, najbliższym zaplanowanym meczem jest spotkanie z Radomiakiem Radom, które ma się odbyć 4 kwietnia w Sosnowcu. Nie wiadomo jednak, jak długo potrwa przerwa w rozgrywkach.
Było Jest I Zawsze Będzie Zagłębie ;)
Avatar użytkownika
Posty: 3989
Dołączył(a): Pt, 6 lutego 2009, 21:24
Lokalizacja: Sosnowiec ( Stulecie )
PostNapisane: Cz, 26 marca 2020, 00:39
Kolejna decyzja ws. Fortuna 1 Ligi

PZPN, za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej, poinformował o odwołaniu meczów co najmniej do 26 kwietnia.


"Departament Rozgrywek Krajowych PZPN informuje, że w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego i wynikającym z tego przedłużającym się brakiem możliwości kontynuacji rozgrywek w zaplanowanym pierwotnie okresie, mecze Fortuna I ligi, II ligi, III ligi oraz pozostałych klas rozgrywkowych piłki nożnej i futsalu, kobiet i mężczyzn, wszystkich kategorii wiekowych zostają odwołane do 26 kwietnia 2020 r. włącznie.

O ewentualnych decyzjach w zakresie wznowienia rozgrywek przed upływem ww. terminu, ustalenia terminów rozegrania zaległych meczów lub konieczności odwołania kolejnych zawodów, poinformujemy niezwłocznie po ich podjęciu" - czytamy na stronie PZPN.

Oznacza to, że na chwilę obecną najbliższy mecz Zagłębie Sosnowiec rozegra dopiero 2 maja z Chrobrym Głogów.
Było Jest I Zawsze Będzie Zagłębie ;)
Poprzednia strona

Powrót do Kluby sportowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron