Winda dla niepełnosprawnych

O wszystkim

PostNapisane: Cz, 29 marca 2018, 10:01
Witam:) Znalazłam się w dość nietypowej sytuacji. Ze mną i mężem ma zamieszkać moja teściowa, która ma duże problemy z chodzeniem i jesteśmy zmuszeni zamontować w domu windę schodową. Czy ktoś był w podobnej sytuacji? Jeśli tak, to z usług jakiej firmy skorzystaliście? Ja znalazłam taką stronkę, ale przed wydaniem dość sporej kwoty, chciałabym wiedzieć czy warto. Słyszeliście coś o tej firmie, bo mi się obiło o uszy, że podobno świadczą najlepsze tego typu usługi...

PostNapisane: Cz, 16 stycznia 2020, 07:28
Myślę, że sporo osób jest w podobnej sytuacji. Również interesuję się tym tematem. Moja mama za kilka tygodni wróci ze szpitala. Jest po drugim udarze i już nigdy nie będzie samodzielna. W pierwszej kolejności muszę kupić dla niej wózek inwalidzki https://innow.pl/kategoria-produktu/urzadzenia-transportowe/wozki-inwalidzkie/. Dopiero później będę załatwiać kolejne sprawy. Zastanawiamy się między windą a schodołazem. Słyszałem, że na windy można uzyskać dofinansowanie.

Powrót do Pogaduchy