[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
Forum mieszkańców Zagłębia Dąbrowskiego • Zobacz temat - basen do ogrodu

basen do ogrodu

PostNapisane: N, 24 lutego 2019, 23:10
cześć, zastanawiam się nad kupnem basenu ogrodowego dla moich dzieci. W zeszłe wakacje często gościliśmy u znajomych, którzy mają taki basenik i dzieci były bardzo zadowolone z zabawy w basenie. Myślę nad kupnem basenu rozporowego ze sklepu https://basenyogrodowe.pl/24-baseny-rozporowe Widzę, że mają spory wybór i atrakcyjne ceny. Co o tym sądzicie? ;)

PostNapisane: Cz, 4 kwietnia 2019, 18:13
Taki basen to fajna sprawa, u nas na ogródkach prawie każdy taki ma - w lato to prawdziwe wybawienie... :)

PostNapisane: Wt, 27 sierpnia 2019, 09:21
polecam również saunę, połączenie basenu i sauny to świetne rozwiązanie, ja wybrałem firmę elemes - http://www.elmesspa.pl/ ich produkty są wysokiej jakości i dostępne w dobrej cenie
PostNapisane: Wt, 1 października 2019, 10:45
Warto też w swoim ogrodzie zainstalować jacuzzi, z którego korzystać można przez cały rok. Jeśli miałbym wybierać między jacuzzi a basenem betonowym to zdecydowanie jacuzzi jest moim faworytem.

PostNapisane: Pt, 4 października 2019, 11:41
O tak! Jacuzzi to świetne rozwiązanie do każdego ogrodu, ale także łazienki. Odkąd ja w swojej łazience mam jacuzzi pozbyłem się uporczywego bólu pleców.

PostNapisane: So, 11 stycznia 2020, 14:55
Taki basen to spoko rzecz.

PostNapisane: Cz, 23 kwietnia 2020, 12:02
też mam basen w ogrodzie, ale rzadko w nim pływam bo mam mocno wrażliwą i suchą skórę, za to korzystają z niego moje dzieci :) niedawno zacząłem przyjmować suplementy diety na skórę o nazwie Neoglandyna ma on w składzie naturalne oleje, widzę powoli, że po nim moja skóra już nie tak mocno się wysusza i jest lepiej nawilżona, może do lata będzie jeszcze lepiej i będę mógł w końcu korzystać w pełni z basenu i opalania

PostNapisane: Wt, 9 czerwca 2020, 10:34
My mamy póki basen z kołnierzem dmuchanym, ale myślimy o basenie akrylowym.

Powrót do Turystyka i rekreacja