Dobry zawód

O wszystkim

PostNapisane: Śr, 21 listopada 2018, 11:13
Cześć, szukam fajnego pomysłu na życie, ostatnio zastanawiałem się nad zawodem, do którego mógłbym się przyuczyć. Co myślicie o komornikach? Chciałbym pomagać ludziom i działać społecznie, brzmi na spoko robotę: ttp://etiura.pl/komornicy-kim-sa-jakie- ... mornikiem/

PostNapisane: N, 11 sierpnia 2019, 23:53
marekkulik napisał(a):Cześć, szukam fajnego pomysłu na życie, ostatnio zastanawiałem się nad zawodem, do którego mógłbym się przyuczyć. Co myślicie o komornikach? Chciałbym pomagać ludziom i działać społecznie

Jak chcesz pomagać ludziom, to zawód komornika raczej się nie wpisuje w tą ideę. Mój syn jest lekarzem, tak jak jego mama i moja żona. Właśnie skończył rezydenturę i czuję się coraz bardziej pewnie w tym co robi. Planują w najbliższym czasie otworzyć własną klinikę wyposażoną w nowoczesne urządzenia proponowane przez sklep MDT https://www.mdt.pl/. Zajmować się będę zaćmą oraz jaskrą. Studia medyczne na pewno wymagają sporej dyscypliny oraz wyrzeczeń, ale warto. Pomyśl jeszcze o swojej przyszłości.

PostNapisane: Pt, 15 listopada 2019, 15:49
możesz pomyśleć o serwisie wciągarek linowych. Dużo się ich używa w zakładach przemysłowych. Najlepsze urządzenia tego typu znajdziesz na https://gravitas.pl

PostNapisane: Śr, 20 listopada 2019, 23:26
Każdej osobie która marzy o zawodzie policjanta polecam fajną stronę https://www.rekrutacja-do-policji.pl/ Pomoże ona przygotować się do testów które każdy z kandydatów musi przejść. Dzięki temu zwiększysz swoje szanse na zatrudnienie.
PostNapisane: Śr, 27 listopada 2019, 11:14
Ja otworzyłem firmę, która zajmuje się produkcją suszarni taśmowych i innych. Jest to świetna praca!

PostNapisane: Pt, 6 grudnia 2019, 12:42
Każdy będzie doradzał ci co innego, ale praca ma ci sprawiać przyjemność.

PostNapisane: Pt, 20 grudnia 2019, 16:57
Każda praca jest inna, Ja prowadzę własną firmę i nie widzę siebie na etacie.

PostNapisane: Cz, 9 stycznia 2020, 13:51
Ja jestem lekarzem i polecam ten zawód, nie tylko ze względu na zarobki, ale również i na satysfakcję zawodową.

PostNapisane: So, 11 stycznia 2020, 14:44
Dobrze dla ciebie.

PostNapisane: So, 11 stycznia 2020, 15:07
Znalezienie pracy w dzisiejszych czasach moze byc klopotliwe ze wzgledu na ogromna ilosc branzy w jakich mozemy pracowac. Pytanie jakie warto sobie zadac to czy to co robimy sprawia nam satysfakcje i czy jestesmy w stanie godziwie na tym zarobic. Jesli odpowiedz na chociaz jedno z tych pytan jest negatywna to nalezy szukac czegos innego. Moj znajomy przez wiele lat pracowal za najnizsza krajowa, az zdecydowal sie zostac operatorem maszyn do zadan ciezkich tego typu - riwal.com/poland/pl-pl/wynajem/flota/podesty-masztowe Po paru miesiacach zarabia ponad 3x tyle co wczesniej :)
Następna strona

Powrót do Pogaduchy