Kubeczki

O wszystkim

PostNapisane: Wt, 28 maja 2019, 11:09
Hej hej. Zbilam juz prawie wszystkie kubki w swoim domu...taka ze mnie niezdara. Szukam teraz czegos oryginalnego, co zaskoczy ewentulanych gosci . Moja uwage przykuly te modele: https://www.ceneo.pl/Kubki/p:Luminarc.htm Sa calkiem ciekawe i bardzo oryginalne. Nie widialam nigdzie czegos chociaz troche podobnego. Mial je juz ktos moze i poleca lub nie? Jak z myciem? Nie zmywaja sie te malowidla? Z gory dzieki za pomoc

PostNapisane: Cz, 6 czerwca 2019, 15:54
No wiesz z tymi malowidełkami naprawdę róznie bywa, to wszystko zależy od marki, a z doświadczenia wiem, że szoda nawet zachodu na te tanie. Szczerze Ci powiem, że chyba lepiej zainwestować w naprawdę dobre kubki. Ja mam u siebie normalnie ceramiczne bez zbędnych tam ozdóbek ale za to od blomus, które kupiłam w okazyjnej cenie na superwnetrze.pl. Sprawują się świetnie i nawet ostatnio była taka sytuacja, że kubek wypadł z rąk córce ale nie potłukł sie, jakim cudem - nie wiem. Moim zdaniem skoro tak często je tłuczesz to spokojnie Ci je polecem.

Powrót do Pogaduchy