[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
Forum mieszkańców Zagłębia Dąbrowskiego • Zobacz temat - szampon dla synka

szampon dla synka

O wszystkim

PostNapisane: Wt, 21 maja 2019, 00:17
heej ;) jakich szamponów używacie do mycia swoich pociech? Poszukuję właśnie jakiegoś delikatnego i niedrażniącego oczu szamponu, najlepiej z dodatkiem rumianku. Dzisiaj trochę szperałam w internecie i znalazłam taki szampon https://www.johnsonsbaby.com.pl/produkt ... rumiankiem Czytałam wiele pozytywnych opinii o nim. Ma ktoś z Was taki szampon? Warto go kupić?

PostNapisane: Wt, 28 maja 2019, 19:49
Bardzo dobry szampon, śmiało możesz go kupić i myć główkę synkowi ;) a tak z innej beczki, jakich kosmetyków używasz do pielęgnacji do suchej skóry? Mam od jakiegoś czasu problem z suchością skóry i nie wiem co zastosować. Znalazłam dzisiaj w internecie ciekawe kosmetyki od firmy Neutrogena https://www.neutrogena.com.pl/ Co sądzisz o produktach tej marki?

Powrót do Pogaduchy