[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
Forum mieszkańców Zagłębia Dąbrowskiego • Zobacz temat - okna dachowe

okna dachowe

PostNapisane: Cz, 8 listopada 2018, 15:23
hej,
ostatnio w domu zainwestowaliśmy w okna dachowe i urządziliśmy swoje poddasze! wygląda teraz świetne i córka ma wreszcie własny pokój, zobaczcie jak wybierać okna dachowe - http://betonkomorkowy.com.pl/2018/11/03 ... a-dachowe/

PostNapisane: Wt, 11 grudnia 2018, 22:35
super rozwiązanie, to bardzo ważne żeby dziecko miało swój pokój. Ja też ostatnio robiłem wraz z żoną mały remont, pomalowaliśmy ściany i zamontowaliśmy specjalny sejf na cenne dokumenty w mieszkaniu. Prowadzimy firmę i sporo ważnych papierów trzymamy w domu, w sejfie będę bezpieczne :) Woleliśmy się zabezpieczyć, bo teraz co chwilę się słyszy o kradzieżach... Sejf udało nam się kupić w sklepie Hartmann-tresore https://www.hartmann-tresore.pl/shop/pl ... menty.html Muszę przyznać, że jest mega solidny.

PostNapisane: Pt, 13 września 2019, 12:21
Sam ostatnio kupiłem okna i dałem za je bardzo dużo pieniędzy.Moim zdaniem nawet za dużo.

PostNapisane: Wt, 17 września 2019, 08:45
Ja szukam ciekawych rozwiązań na poddasze, gdyż urządzam sobie tam mieszkanie. Co myślicie o oknach, które po otworzeniu można zamienić w balkon. widziałem takie rozwiązania w Internecie. Czy są takie okna dostępne w Polsce?

PostNapisane: Pt, 3 stycznia 2020, 10:27
Z jakiej firmy okna dachowe polecacie?

PostNapisane: Cz, 27 lutego 2020, 11:35
Z jakiej firmy macie okna dachowe?

Powrót do Gospodarka i inwestycje