Studencka Poradnia Finansowa - Bezpłatne porady finansowe

O wszystkim

Posty: 1
Dołączył(a): N, 8 marca 2015, 16:29
PostNapisane: N, 8 marca 2015, 16:39
Chcesz zaciągnąć kredyt? Myślisz nad zainwestowaniem? Nie wiesz, jak się rozliczyć z fiskusem? Masz problemy finansowe? Mamy dla Was dobrą informację. Studencka Poradnia Finansowa działająca przy Katedrze Bankowości i Rynków Finansowych na Uniwersytecie Ekonomicznym wznawia pracę po przerwie sesyjnej. Studencka Poradnia Finansowa prowadzona jest od 2012 r. przez studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach należących do Koła Naukowego Bankowości. Poradnia zajmuje się bezpłatnym udzielaniem informacji finansowych osobom fizycznym i mikroprzedsiębiorcom. Przeznaczona jest głównie dla osób zastanawiających się nad zaciągnięciem kredytu, chcących zainwestować oraz mających problemy finansowe. Informacji osobom zainteresowanym udzielają studenci. Rozwiązują problem, wykorzystując wiedzę nabytą w trakcie studiów oraz konsultując zagadnienie z pracownikami naukowymi Uniwersytetu Ekonomicznego specjalizującymi się w danej dziedzinie. Zakres porad to m.in. kredyty, inwestycje, podatki oraz ubezpieczenia.

Biuro poradni znajduje się w Katowicach przy ul. Bogucickiej 14 (parter budynku D Uniwersytetu Ekonomicznego, przy bankomacie ING).

kontakt: poradnia.ue@gmail.com ; tel. 880 937 852 ; www.poradnia.ue.katowice.pl ; www.facebook.com/poradniafinansowa

Polecam wszystkim:)

Posty: 1
Dołączył(a): Wt, 9 października 2018, 16:39
PostNapisane: Wt, 9 października 2018, 16:42
Jest dużo banków i jeszcze więcej ofert, może warto spotkać się z jakimś ekspertem kredytowym który pomoże wybrać najlepszą ofertę? Mi potrzebny był kredyt konsolidacyjny i w https://habzafinanse.com.pl/kredyt-konsolidacyjny/ doradcy przedstawili mi kilka ofert oraz pomogli w wyborze najlepszej.

Powrót do Pogaduchy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron