Lampy sufitowe led

O wszystkim

PostNapisane: Wt, 7 listopada 2017, 13:38
Nie znalazłam tutaj żadnego wątku, który by dotyczył oświetlenia. Otóż chcę kupić nowe lampy sufitowe bo zmieniałam wystrój salonu na industrialny. Teraz wiem, że trochę się zagalopowałam bo ta aranżacja jest niezbyt wdzięczna, ciężko do niej dobrać dodatki, które przy okazji nie będą takie drogie. Znalazłam sklep, który oferuje w miarę tanie lampy sufitowe led (zależy mi na tym, żeby były ledowe bo zużywają mniej prądu). Nie wiem jednak czy one pasują do tego stylu industrialnego...Moglibyście spojrzeć i podpowiedzieć? https://lampywdomu.pl/category/oswietlenie-led-lampy-sufitowe-led

PostNapisane: Cz, 23 listopada 2017, 12:45
Do stylu industrialnego według mnie średnio pasują te, które podałaś. Fajne rzeczy możesz dostać w sklepie Ledex tylko że tam musisz zapłacić nieco więcej.

PostNapisane: Pn, 22 stycznia 2018, 15:51
Chyba miesiąc się zastanawiałam nad tymi designerskimi lampami i w końcu zdecydowałam się je kupić :) teraz nie żałuję, bo wbrew pozorom wyglądają w moim industrialnym wnętrzu bardzo fajnie :)

PostNapisane: Cz, 1 marca 2018, 14:44
Od tego zakupu mogę ten sklep zaliczyć do jednych z moich ulubionych. Kilka dni temu na lampywdomu.pl zamówiłam też żarówki led e27 bo mają bardzo dobre ceny. Teraz czekam na przesyłkę :)

PostNapisane: Cz, 17 maja 2018, 16:28
teraz industrialne to taki szkielet w kształcie abażuru, gdzie żarówka jest cała widoczna, a abażuru tak na prawdę nie ma

PostNapisane: Śr, 23 maja 2018, 14:54
W pomieszczeniach urządzonych w ten sposób sprawdzą się raczej lampy z odkrytymi żarówkami. Wszelkie druciaki, metalowe ramki oraz inne surowe formy będą najlepszym wariantem ;) Radzę przejrzeć ofertę sklepu MLAMP.PL oni mają duży wybór pełen plafonów, kinkietów i lamp wiszących właśnie w stylu industrialnym :mrgreen:

Powrót do Pogaduchy