Drugi wrześniowy seans w Bibliotece


Posty: 576
Dołączył(a): Cz, 15 grudnia 2011, 12:39
PostNapisane: Pn, 11 września 2017, 09:13
Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu serdecznie zaprasza wszystkich stałych bywalców Kina w Bibliotece oraz osoby, które dotąd nie miały okazji uczestniczyć w darmowych środowych seansach, na kolejne projekcje - wartych uwagi - filmowych adaptacji literatury. Wrześniowe wieczory, tym razem, wypełnią nam mroczne thrillery, zaskakujące komediodramaty i najnowsze kino akcji. Na ekranie pojawią się m.in. Amy Adams, Johnny Depp, Denzel Washington, Robert De Niro i in. Wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona!
Seanse odbywać się będą w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży przy ul. Parkowej 1A w środy (6,13,20,27.IX) o godz. 18.00.
Proponowane wieczory filmowe adresowane są do wszystkich miłośników dobrej literatury i dobrego kina oraz widzów ceniących twórców filmowych, którzy mają odwagę zmierzyć się ze znanymi i lubianymi literackimi pierwowzorami. Z jakim efektem? Odpowiedzi proponujemy poszukać podczas bibliotecznych seansów.
Gdzie można sprawdzić repertuar Kina w Bibliotece?
• Na plakatach i ulotkach w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży (ul. Parkowa 1A).
• Poprzez wysyłany regularnie newsletter (zapisy za pośrednictwem czerwono-białej grafiki po prawej stronie witryny – pod e-katalogiem).
• Poprzez wpisanie aktualnego hasła po kliknięciu na plakat lub slider reklamujący Kino w Bibliotece na www.biblioteka.sosnowiec.pl. Pytania o hasło prosimy kierować na adres: kinga.baranowska@biblioteka.sosnowiec.pl, pod numer telefonu 32 266 43 76 lub do dyżurujących bibliotekarzy we wszystkich placówkach MBP. Podane hasło obowiązuje przez cały rok!
Tytuły poszczególnych filmów nie są reklamowane w mediach ze względu na wymogi umowy licencyjnej.
Uprzejmie informujemy, że wejście do sali projekcyjnej będzie możliwe na pół godziny przed seansem i kwadrans po jego rozpoczęciu. Prosimy o punktualność!
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, Organizator zastrzega sobie prawo do zamknięcia imprezy w przypadku zbyt dużej frekwencji.
W środę 13 września o godz. 18.00 zapraszamy na opartą na faktach historię Jamesa Bulgera (pseudonim "Whitey"), najbardziej bezwzględnego i brutalnego przestępcy w dziejach południowego Bostonu. Reżyseria – Scott Cooper. W roli głównej – Johnny Depp. Autorzy powieści będącej podstawą scenariusza – Dick Lehr, Gerard O'Neill.
Boston, rok 1975. Młody agent FBI po wielu latach powraca do swojego rodzinnego miasta. Dzięki pomocy swojego dawnego przyjaciela Billy'ego Bulgera, obecnie wpływowego polityka, odnawia kontakt z jego starszym bratem Jimmym, budzącym postrach gangsterem. Proponuje mu układ - pełna nietykalność w zamian za informacje i pomoc w walce z mafijną rodziną Angiulo. Jimmy i jego wspólnik Steve Flemmi, zgadzają się na współpracę z federalnymi organami ścigania, która szybko zaczyna przynosić korzyści obu stronom.
Czas projekcji – 2:02:00

Powrót do Domy Kultury, Biblioteki, Muzea, Galerie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron