[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
Forum mieszkańców Zagłębia Dąbrowskiego • Zobacz temat - Jakie buty na lato?

Jakie buty na lato?

O wszystkim

PostNapisane: N, 30 lipca 2017, 13:59
Hej, jakie buty nosicie latem? W te upaly ciezko dopasowac cos, zeby nasze stopy nie cierpialy.. Moze macie jakies sprawdzone opcje, albo sklepy w ktorych kupujecie?

PostNapisane: Pn, 31 lipca 2017, 00:43
Ja latem szczegolnie lubie chodzic w espadrylach :) sa przewiewne i wygodne no i pasuja do wielu rzeczy :) ostatnio kupilam sobie swietne https://multu.pl/granatowe-espadryle-aztek-rjnx36kca-a11 i nie umiem sie od nich oderwac :D sa tak miekkie, ze mam wrazenie ze chodze boso :D stopa sie nie poci, wiec na lato w sam raz :)

PostNapisane: Cz, 3 sierpnia 2017, 15:38
No właśnie ja też chodzę w espadrylach, na lato są idealne!

Powrót do Pogaduchy