Trzeci seans kwietniowy


Posty: 576
Dołączył(a): Cz, 15 grudnia 2011, 12:39
PostNapisane: Wt, 18 kwietnia 2017, 08:03
Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu serdecznie zaprasza wszystkich stałych bywalców Kina w Bibliotece oraz osoby, które dotąd nie miały okazji uczestniczyć w darmowych środowych seansach, na projekcje w ramach kwietniowego cyklu „Kino w Bibliotece – Pod napięciem”. Filmowe wieczory, tym razem, wypełnią nam: pełne emocji thrillery, filmy sensacyjne i przygodowe. UWAGA – w repertuarze filmy nie tylko dla mężczyzn! Wstęp wolny.
Seanse odbywać się będą w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży przy ul. Parkowej 1A, w środy (5,12,19,26.IV) o godz. 18.00.
Gdzie można sprawdzić repertuar Kina w Bibliotece?
• Na plakatach i ulotkach w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży (ul. Parkowa 1A).
• Poprzez wysyłany regularnie newsletter (zapisy za pośrednictwem czerwono-białej grafiki po prawej stronie witryny – pod e-katalogiem).
• Poprzez wpisanie aktualnego hasła po kliknięciu na plakat lub slider reklamujący Kino w Bibliotece na www.biblioteka.sosnowiec.pl. Pytania o hasło prosimy kierować na adres: kinga.baranowska@biblioteka.sosnowiec.pl, pod numer telefonu 32 266 43 76 lub do dyżurujących bibliotekarzy we wszystkich placówkach MBP. Podane hasło obowiązuje przez cały rok!
Tytuły poszczególnych filmów nie są reklamowane w mediach ze względu na wymogi umowy licencyjnej.
Uprzejmie informujemy, że wejście do sali projekcyjnej będzie możliwe na pół godziny przed seansem i kwadrans po jego rozpoczęciu. Prosimy o punktualność!
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, Organizator zastrzega sobie prawo do zamknięcia imprezy w przypadku zbyt dużej frekwencji.

W środę 19 kwietnia serdecznie zapraszamy na amerykański thriller wyreżyserowany na podstawie powieści Davida Ignatiusa przez Ridley’a Scotta. Na ekranie: Leonardo DiCaprio, Russell Crowe, Mark Strong.

Gdy CIA dowiaduje się, że wysoki rangą członek organizacji terrorystycznej Al-Kaida planuje zamachy przeciwko USA, werbuje doświadczonego w terenie, byłego dziennikarza i wysyła go na Bliski Wschód w celu namierzenia podejrzanego. Agent wyrusza do Jordanii, gdzie wraz z szefem tamtejszego wywiadu próbuje ująć terrorystę. Z powodu konfliktów natury moralnej i różnic kulturowych ich współpraca nie układa się tak, jakby sobie tego obaj życzyli.

Czas projekcji: 2:08:00

Powrót do Domy Kultury, Biblioteki, Muzea, Galerie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron