Trzeci marcowy seans


Posty: 573
Dołączył(a): Cz, 15 grudnia 2011, 12:39
PostNapisane: Pn, 13 marca 2017, 09:09
Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu serdecznie zaprasza wszystkich stałych bywalców Kina w Bibliotece oraz osoby, które dotąd nie miały okazji uczestniczyć w darmowych środowych seansach, na projekcje w ramach marcowego cyklu „Kobieta w roli głównej”. Filmowe wieczory, tym razem, wypełnią nam: poruszające dramaty, trzymające w napięciu thrillery, komedie obyczajowe i fenomenalne biografie – filmy ukazujące niezliczone oblicza silnych i fascynujących postaci kobiecych. UWAGA – w repertuarze filmy nie tylko dla kobiet! Wstęp wolny.
Seanse odbywać się będą w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży przy ul. Parkowej 1A w środy (1,8,15,22,29.III) o godz. 18.00.
Gdzie można sprawdzić repertuar Kina w Bibliotece?
• Na plakatach i ulotkach w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży (ul. Parkowa 1A).
• Poprzez wysyłany regularnie newsletter (zapisy za pośrednictwem czerwono-białej grafiki po prawej stronie witryny – pod e-katalogiem).
• Poprzez wpisanie aktualnego hasła po kliknięciu na plakat lub slider reklamujący Kino w Bibliotece na www.biblioteka.sosnowiec.pl. Pytania o hasło prosimy kierować na adres: kinga.baranowska@biblioteka.sosnowiec.pl, pod numer telefonu 32 266 43 76 lub do dyżurujących bibliotekarzy we wszystkich placówkach MBP. Podane hasło obowiązuje przez cały rok!
Tytuły poszczególnych filmów nie są reklamowane w mediach ze względu na wymogi umowy licencyjnej.
Uprzejmie informujemy, że wejście do sali projekcyjnej będzie możliwe na pół godziny przed seansem i kwadrans po jego rozpoczęciu. Prosimy o punktualność!
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, Organizator zastrzega sobie prawo do zamknięcia imprezy w przypadku zbyt dużej frekwencji.

W środę 15 marca serdecznie zapraszamy na melodramat w reżyserii Lee Tolanda Kriegera. Na ekranie: Blake Lively, Harrison Ford, Ellen Burstyn.

Urodzona na początku XX wieku piękna dziewczyna jako dwudziestolatka ulega wypadkowi, na skutek którego przestaje się starzeć. To, co początkowo wydaje się spełnieniem marzeń o nieśmiertelności, z czasem przynosi dramatyczne konsekwencje. Kobieta musi ukrywać się przed władzami, które chcą poddać ją eksperymentom. Wciąż podróżując i zmieniając tożsamość, traci kontakt z najbliższymi. W końcu bohaterka znajduje miłość, dla której warto wyrzec się nawet nieśmiertelności. Ale czy to możliwe?
Pełna przygód i dramatycznych wydarzeń historia życia wyjątkowej kobiety ukazana jest na tle burzliwego i fascynującego XX stulecia.

Czas projekcji: 1:50:00

Powrót do Domy Kultury, Biblioteki, Muzea, Galerie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron