Siódmy seans z komedią


Posty: 576
Dołączył(a): Cz, 15 grudnia 2011, 12:39
PostNapisane: Pn, 13 lutego 2017, 11:56
Styczniowe i lutowe środy w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Sosnowcu stanowić będą idealną okazję do odreagowania codziennych stresów i smutków, a to za sprawą komediowych seansów przygotowanych specjalnie dla bywalców Kina w Bibliotece (Oddział dla Dzieci i Młodzieży, ul. Parkowa 1A). Osiem wyśmienitych komedii – romantycznych, kryminalnych, obyczajowych, a nawet z pogranicza kina absurdu – będzie miało za zadanie wprowadzić widzów w iście karnawałowy nastrój. Na ekranie zagoszczą m.in.: Diane Keaton, George Clooney, Ryan Gosling, Ralph Fiennes, Scarlett Johansson, Harrison Ford i Robert DeNiro. Wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona!
Seanse odbywać się będą w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży przy ul. Parkowej 1A w środy (4,11,18,25.I oraz 1,8,15,22.II) o godz. 18.00.
Gdzie można sprawdzić repertuar Kina w Bibliotece?
• Na plakatach i ulotkach w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży (ul. Parkowa 1A).
• Poprzez wysyłany regularnie newsletter (zapisy za pośrednictwem czerwono-białej grafiki po prawej stronie witryny – pod e-katalogiem).
• Poprzez wpisanie aktualnego hasła po kliknięciu na plakat lub slider reklamujący Kino w Bibliotece na www.biblioteka.sosnowiec.pl. Pytania o hasło prosimy kierować na adres: kinga.baranowska@biblioteka.sosnowiec.pl, pod numer telefonu 32 266 43 76 lub do dyżurujących bibliotekarzy we wszystkich placówkach MBP. Podane hasło obowiązuje przez cały rok!
Tytuły poszczególnych filmów nie są reklamowane w mediach ze względu na wymogi umowy licencyjnej.
Uprzejmie informujemy, że wejście do sali projekcyjnej będzie możliwe na pół godziny przed seansem i kwadrans po jego rozpoczęciu. Prosimy o punktualność!
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, Organizator zastrzega sobie prawo do zamknięcia imprezy w przypadku zbyt dużej frekwencji.

W środę 15 lutego serdecznie zapraszamy na zakręconą komedię romantyczną z fantastycznymi rolami Steve’a Carella, Julianne Moore, Ryana Goslinga i Emmy Stone. Reżyseria: Glenn Ficarra i John Requa.
Kiedy Cal dowiaduje się, że jego żona, Emily zdradza go i chce rozwodu, jego "doskonałe życie" rozpływa się w powietrzu. W świecie singli, w którym nagle się znalazł, wiele się zmieniło od jego szkolnych czasów. Mężczyzna spędza więc samotnie wolne wieczory w lokalnym barze. Poznaje tam przystojnego i charyzmatycznego speca od podrywu - Jacoba. Chłopak wprowadza Cala w życie pełne zabawy, kobiet i alkoholu. Mimo pozornego szczęścia Cal szybko dostrzega, że prowadzi go to w miejsce, w którym wszystko się zaczęło.
Czas projekcji: 1:58:00

Powrót do Domy Kultury, Biblioteki, Muzea, Galerie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron