Drugi październikowy seans


Posty: 793
Dołączył(a): Cz, 15 grudnia 2011, 12:39
PostNapisane: Pn, 7 października 2013, 09:09
Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu serdecznie zaprasza wszystkich stałych bywalców Kina w Bibliotece oraz osoby, które dotąd nie miały okazji uczestniczyć w darmowych środowych seansach, na kolejne projekcje wartych uwagi filmowych adaptacji literatury. Jesienne wieczory, tym razem, wypełnią nam poruszające dramaty – współczesne i kostiumowe, wstrząsające thrillery – psychologiczne i science fiction, oraz porywające musicale – dzieła nagradzane Oscarami, świeżutkie nowości i klasyki, które nie chcą się zestarzeć. Wstęp wolny.

Seanse odbywać się będą tradycyjnie w wygodnej Auli Biblioteki Głównej przy ul. Kościelnej 11 w środy (2,9,16,23,30.X) o godz. 18.00.

Proponowane wieczory filmowe adresowane są do wszystkich miłośników dobrej literatury i dobrego kina oraz widzów ceniących twórców filmowych, którzy mają odwagę zmierzyć się ze znanymi i lubianymi literackimi pierwowzorami. Z jakim efektem? Odpowiedzi proponujemy poszukać podczas bibliotecznych seansów.

Szczegółowy repertuar na plakatach w Bibliotece Głównej MBP. Pytania o kolejne tytuły filmów prosimy kierować na adres: kinga.baranowska@biblioteka.sosnowiec.pl

W środę 9 października o godz. 18:00 zapraszamy na znakomitą ekranizację powieści Charlotte Brontë. Reżyseria: Cary Fukunaga. W roli tytułowej: młodziutka Mia Wasikowska.
Fascynująca i porywająca opowieść o alchemii uczuć. Nieprawdopodobna historia o miłości, która jest nam przeznaczona na całe życie. Film pokazuje losy Jane - osieroconej dziewczyny uwikłanej w niebezpieczne miłosne zawirowania w świecie sztywnych konwenansów i rodzinnych intryg.

Powrót do Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron