Sobotnie Familijne Kino w Bibliotece


Posty: 793
Dołączył(a): Cz, 15 grudnia 2011, 12:39
PostNapisane: Wt, 3 września 2013, 08:48
Nudzi Ci się? Nie wiesz co zrobić z sobotnim przedpołudniem? Nie masz ochoty na kolejne telewizyjne powtórki? Na myśl o sprzątaniu mieszkania dostajesz drgawek? Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu ma na to lekarstwo! Bierz rodzinkę i szoruj do Kina w Bibliotece!

Kino w Bibliotece rozszerza swoją ofertę o projekcje filmów adresowanych do dzieci, młodzieży, ich rodziców i opiekunów, w każdą pierwszą sobotę miesiąca. W repertuarze przewidziane są filmy fabularne pełne przygód, humoru i emocji, odpowiednie dla widzów w każdym wieku, dzięki czemu nasze seanse mają charakter iście familijny. Wstęp na projekcje jest jak zawsze bezpłatny.

7 września 2013 r. o godz. 11:00 (sobota) zapraszamy na kolejny seans. Na dzieciaki wraz z osobami towarzyszącymi, w Auli Biblioteki Głównej przy ul. Kościelnej 11, czekać będzie filmowa podróż w świat fantazji i zabawy – wzruszająca opowieść o niesamowitych przygodach zaradnego staruszka, gadatliwego harcerza i odważnego psa oraz ich… latającego domu. Zapraszamy!

Powrót do Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron