[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
Forum mieszkańców Zagłębia Dąbrowskiego • Zobacz temat - WAKACJE

WAKACJE

O wszystkim
PostNapisane: Wt, 29 czerwca 2010, 17:25
mam prosbe do wszystkich którzy wyjezdzaja na wakacje o przeslanie mi pocztówki:) bo zbieram

kazdemu kto bedzie chetny wyslac podam adres na PW
KREW JEST POTRZEBNA CODZIENNIE, W DUŻYCH ILOŚCIACH, PONIEWAŻ JEST BEZCENNYM LEKIEM, KTÓREGO NIE DA SIĘ WYTWORZYĆ SYNTETYCZNIE. TY TEZ MOŻESZ POMÓĆ!!! ODDAJ KREW!!!
PostNapisane: Wt, 29 czerwca 2010, 18:46
w ogóle gdziekolwiek będziecie zwracajcie uwagę nie tylko na pocztówki, ale w ogóle na miejscowe pomysły na turystykę, wydawnictwa promujące te miejsca

do wspólnej kolekcji i zbioru inspiracji

PS
ja na razie to jedynie z Będzina mogę wysłać ;)
PostNapisane: Śr, 30 czerwca 2010, 23:10
Ja mogę z Sosnowca, ewentualnie z Dąbrowy Górniczej :D

PostNapisane: N, 29 kwietnia 2018, 00:12
nadal zbierasz? :P
Trener personalny Sosnowiec - trenuj i buduj mięśnie lub zacznij skuteczne odchudzanie!

PostNapisane: Pn, 30 kwietnia 2018, 11:22
jesli nadla zbierasza napisz na prv, wyslę :D

PostNapisane: Pn, 7 maja 2018, 12:56
ja tez wyślę , więc podaj adres :D
http://opolskaliga.pl/prezentacje-pokaz ... o-sprzetu/

PostNapisane: Cz, 28 marca 2019, 11:44
A ja chciałabym jechać na wakacje na Sri Lankę . Jeszcze cały czas debatuje to z mężem, który nie jest całkiem przekonany do wycieczki zagranicznej. Jednak mam nadzieję, że uda mi się go przekonać, bo wycieczka jest naprawdę świetna. Mają tam przepyszną kuchnię, niesamowite bogactwo fauny i flory, buddyjski mistycyzm. To miejsce to połączenie egzotycznego raju z wielowiekową tradycją i dziką przyrodą.

PostNapisane: Cz, 4 kwietnia 2019, 18:11
Jeśli mogę zapytać... zbierasz w celach kolekcjonerskich czy ma to jakiś głębszy sens? :)

PostNapisane: Wt, 30 kwietnia 2019, 15:59
Ja niedługo lecę na Seszele z https://prestigeluxurytours.pl/ i tak przeglądając internet, natrafiłem na ten post ;) Lubię takie akcje, więc chętnie się przyłączę. Podaj adres, jeśli jeszcze zbierasz, to i ja może coś wyślę, jeśli nie zapomnę! Może przy okazji - był ktoś z Was na Seszelach? Co do biura się nie martwię, bo świetne i sprawdzone, ale o lokalizacji niewiele wiem, poza oklepanymi marketingowymi gadkami :D

PostNapisane: Śr, 29 maja 2019, 12:43
jak wakacje to tylko u dziadków! niedawno pomogłem dziadkowi wybrać domek na działkę, w którym może przechowywać swoje narzędzia, okazało się, że domek opisany tutaj http://gpkskarszewy.pl/sprytny-sposob-n ... -ogrodzie/ bardzo się spodobał moim dzieciom! Od teraz dzieciaki uwielbiają wypoczywać u dziadków szczególnie w nowym domku :D polecam
Następna strona

Powrót do Pogaduchy