[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
Forum mieszkańców Zagłębia Dąbrowskiego • Zobacz temat - Zagłębiowskie Media

Zagłębiowskie Media

Administrator
PostNapisane: So, 30 stycznia 2010, 11:40
Podobno jest radio zagłębiowskie...

...gra od 18

http://2.nadajnik.net:7034/

Ktoś słuchał?

Źródło: http://www.dabrowa-gornicza.org/index.p ... entry52164

PostNapisane: Pt, 18 czerwca 2010, 21:56
W Sosnowcu spotkalem sie z redakcja gazety zaglebiowskiej, ale jakos nie bardzo mozna ja spotkac w kiosku lub w innych miejscach ... ;)
Załączniki
Gazeta.jpg
Twoje Zaglebie
PostNapisane: Pt, 18 czerwca 2010, 23:12
bo nie wiem czy przypadkiem ona nie jest darmowa
KREW JEST POTRZEBNA CODZIENNIE, W DUŻYCH ILOŚCIACH, PONIEWAŻ JEST BEZCENNYM LEKIEM, KTÓREGO NIE DA SIĘ WYTWORZYĆ SYNTETYCZNIE. TY TEZ MOŻESZ POMÓĆ!!! ODDAJ KREW!!!
Administrator
PostNapisane: So, 19 czerwca 2010, 09:40
jest darmowa i jest doreczana do domów na weekendy... chociaz ostatni numer dostałem jakieś 2 m-ce temu... wychodzi od moze 3-4 miesiecy...

Ale czy dalej wychodzi... oto jest pytanie? Ktoś ją ostatnio dostał?
PostNapisane: So, 19 czerwca 2010, 09:58
mnie się trochę mylą te nowe tytuły - ale ostatnio redakcję chyba tej przyuważyłem - Modrzejowska 20 (podwórko, po lewej stronie)
PostNapisane: So, 19 czerwca 2010, 21:26
piotrze ja otrzymalem wczoraj czy w czwartek jakos tak
KREW JEST POTRZEBNA CODZIENNIE, W DUŻYCH ILOŚCIACH, PONIEWAŻ JEST BEZCENNYM LEKIEM, KTÓREGO NIE DA SIĘ WYTWORZYĆ SYNTETYCZNIE. TY TEZ MOŻESZ POMÓĆ!!! ODDAJ KREW!!!
PostNapisane: Pn, 21 czerwca 2010, 12:06
Piotr Bielecki napisał(a):jest darmowa i jest doreczana do domów na weekendy... chociaz ostatni numer dostałem jakieś 2 m-ce temu... wychodzi od moze 3-4 miesiecy...

Ale czy dalej wychodzi... oto jest pytanie? Ktoś ją ostatnio dostał?

U mnie ostatnio bywa regularnie w piątki w skrzynce pocztowej :)

PostNapisane: N, 18 lipca 2010, 20:59
Jak byłem dzisiaj w CH "Pogoria" to udało mi się uzyskać egzemplarz "Twojego Zagłebia" i to na specjalnie stworzonym stoisku miasta Dąbrowa Górnicza... 8-)
Załączniki
Pogoria.jpg
DG w CH Pogoria
PostNapisane: Cz, 22 lipca 2010, 23:30
Przed wyborami samorządowymi namnożyło się nam periodyków lokalnych, ciekawe ile zostanie z tego w styczniu.

PostNapisane: Pt, 17 września 2010, 21:59
Powstała telewizja tvzaglebie.pl, a najciekawsze jest to, kto jest jej inicjatorem ... nasz stary znajomy ...;)

http://sosnowiec.gazeta.pl/gazetasosnow ... acja_.html
Następna strona

Powrót do Tożsamość Zagłębiowska