[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
Forum mieszkańców Zagłębia Dąbrowskiego • Zobacz temat - Nauka i edukacja w regionie

Nauka i edukacja w regionie

Dotyczy zarówno strony internetowej jak i forum dyskusyjnego
PostNapisane: So, 22 sierpnia 2009, 07:34
już kiedyś dawno dałem propozycję w temacie - i przeszła jakoś bez echa - to jeszcze raz proponuję taki dział na forum, z nadzieją że tym razem przejdzie
Administrator
PostNapisane: So, 22 sierpnia 2009, 09:43
Wojciech Pudlo napisał(a):już kiedyś dawno dałem propozycję w temacie - i przeszła jakoś bez echa - to jeszcze raz proponuję taki dział na forum, z nadzieją że tym razem przejdzie

Możesz sprecyzować, które tematy widziałbyś w takim dziale?
PostNapisane: So, 22 sierpnia 2009, 10:11
choćby astronomia - która średnio pasuje do turystyki - i jak ktoś będzie szukał informacji na ten temat to raczej nie w turystyce
geologia, geografia (na upartego geoturystyka do turystyki - ale znowu: jak ktoś jest geologią zainteresowany - to nie będzie szukał w turystyce)

no i cała sfera edukacji - nie cała nauka i edukacja kończy się na historii i kulturze

poza tym od patrzenia wstecz - jeszcze przydałoby się patrzyć naprzód, bo głównie od tego zależy przyszła jakość życia tutaj - z tym mi się nauka i edukacja kojarzy

z drugiej strony jest to też pewien eksperyment, rzecz nad którą się zastanawiam - czy tu w regionie jest faktycznie taki ugór jeśli chodzi o technologie, nauki ścisłe i ogólnie zwyżkującą cywilizację

dobra edukacja to klucz do przyszłości - może to oczywiste, a może patetyczne
dla mnie raczej to pierwsze

żeby choć tu poinformować, że w DG jest coś takiego jak uniwersytet dziecięcy - chyba ewenement w skali kraju
gdzie indziej to wsadzić? w Tożsamość? Gospodarkę? Kulturę?
jak ktoś trafi tu przypadkiem w poszukiwaniu zajęcia dla dziatwy na wolne dni - to nie będzie szukał w żadnym z tych działów
Administrator
PostNapisane: So, 22 sierpnia 2009, 12:54
zatem spróbować można - zobaczymy jaki to da efekt...
PostNapisane: So, 22 sierpnia 2009, 14:48
no zobaczymy

PostNapisane: Pn, 12 października 2009, 14:11
Dodałem fotorelację z FROH i wygląda tak jakby ta cześć forum nie była powiązana ze strona główną - nie widać tego jako najnowszy wpis na forum na "Ostatnie wypowiedzi"

Powrót do Uwagi i sprawy dotyczące serwisu internetowego