[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
Forum mieszkańców Zagłębia Dąbrowskiego • Zobacz temat - Perfumy

Perfumy

O wszystkim

PostNapisane: Cz, 22 sierpnia 2019, 12:04
Hej. Zastanwiam sie jakie perfumy bylyby najlepsze dla mojej mamy. https://www.ceneo.pl/Perfumy_i_wody_damskie Co myslicie o tych? Czy jest to odpowiedni zapach dla kobiety w srednim wieku? Pozdrawiam.

PostNapisane: Pt, 17 stycznia 2020, 02:00
Witaj. Swojej mamie zamówiłem zapach Diora J'adore https://perfumy.pl/product-pol-713-Dior-Jadore-woda-perfumowana-100-ml.html, który jest absolutnie wart swojej ceny. Początkowo trochę się obawiałem czy będzie odpowiedni dla mojej mamy. To był strzał w dziesiątkę. Zapach rozwijający się i przechodzący w inne nuty, bardzo trwały.

PostNapisane: So, 18 stycznia 2020, 23:37
Z perfumami jest jeden problem czasami trudno utrafić w gust. Najlepszym rozwiązaniem byłoby zakupić jakąś fajną pojemność już używanych, wtedy mamy pewność, że się spodobają.

Powrót do Pogaduchy