[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
Forum mieszkańców Zagłębia Dąbrowskiego • Zobacz temat - Żarówki do lampki nocnej - jakie?

Żarówki do lampki nocnej - jakie?

O wszystkim

PostNapisane: Pt, 31 maja 2019, 09:23
Witam! Żona kazała mi kupić żarówki do lampki nocnej, takie z małym gwintem. Czy wiecie może, jakie mają oznaczenie? Czy chodzi o żarówki led e14? Składać tutaj na nie zamówienie: https://www.zarowkiledowe.com/zarowki-led-e14?

PostNapisane: Śr, 11 grudnia 2019, 20:46
Na szczęście nie mam lampek nocnych u siebie. Kiedyś miałem i były w nich jeszcze dziwniejsze żarówki, których nigdzie nie mogłem dostać. E14 to dostaniesz wszędzie własciwie. To taki mniejszy gwint. Ja mam inny problem. Kupiłem sobie takie lampy z drutu w UK i niestety nie mogę do nich dobrać gwintu. To taka malutka żaróweczka z wieloma małymi diodami dookoła.
Jest w środku klosza małego szklanego:
Obrazek
Nie widziałem w sklepie bo nie zaglądałem do środka. Myślałem, że żarówka będzie w komplecie, a tu niestety się rozczarowałem już w samym domu. Nie bardzo wiem co zrobić teraz. Do UK mi się nie opłaca wracać przed świętami, a lampa kosztowała swoje. Po świętach na zwrot będzie za późno. Ktoś wie jaka żarówka będzie pasować do tej drucianej lampy?

PostNapisane: Śr, 11 grudnia 2019, 21:10
Może było lepiej kupić lampkę ledową na baterie? :)

Powrót do Pogaduchy