Talerze do kuchni

O wszystkim

PostNapisane: Wt, 28 maja 2019, 10:51
Dzien dobry. Razem z mezem zaczynamy urzadzac nasze nowe mieszkanie. Teraz zajmujemy sie kuchnia. Szukamy fajnych kolorowych talerzy. Czy polecacie cos z tej oferty: https://www.ceneo.pl/Talerze/Kolor:Czarne.htm ? zalezy nam na szybkiej dostawie...no i zeby bylo tanio. Bardzo prosze o pomoc, z gory dziekuje :)

PostNapisane: Cz, 6 czerwca 2019, 16:17
Niektóre są nawet całkiem fajne ale ja np. wybierając swoje talerze nie sugerowałam sie aż tak bardzo ceną ale jakością ich wykonania i z czego sa one zrobione. Chyba dlatego postawiłam na markę blomus, która jest znan chyba na całym świecie i nic w tym w sumie nawet dziwnego, bo robią porządne rzeczy. Fakt może nie zaliczają sie do tych najtańszych ale dzis wiem, że to był dobry wybór. Cały zestaw kupiłam kilka lat temu na superwnetrze.pl i udało sie mi z nimi bo były w promocyjnej cenie. Wiesz co może zerknuj jeszcze do nich bo zamawiając w poniedziałek półkę do łazienki widziałam, że mają ogromne przeceny, może uda Ci sie z tymi talerzami.

Powrót do Pogaduchy