Podloga

O wszystkim

PostNapisane: So, 6 stycznia 2018, 11:35
Przymierzam sie do pewnego projektu w moim domku jednorodzinnym. Mianowicie beda do wylania od nowa podlogi na parterze i z tego powodu szukam jakichs ciekawych rozwiazan. Na samym poczatku chce tylko powiedziec, ze wykluczam z moich dzialan przygotowanie betonu we wlasnym zakresie poniewaz potrzeba go zbyt duzo abym byl w stanie to zrobic. Jedynie moge zaoszczedzic na przygotowaniu podloza itp. Chcialbym zrobic to wszystko jak najbardziej nowoczesnie sie tylko da .. do tej pory wydawalo mi sie, ze sam styropian powiedzmy 10 cm pod chudziakiem zda egzamin. Tutaj musze was zaskoczyc bo wypatrzylem cos innowacyjnego - chodzi o styrobeton http://betonnadom.pl/produkty/insularis-eps Pierwszy raz spotykam sie z takim rozwiazaniem i teraz pytanie do osob ktory skorzystaly z niego .. jak to sie sprawdza? Chodzi tutaj o parametry szczelnosci w porownaniu do standardowego montazu. Dodam, ze planuje takze dolozyc ogrzewanie podlogowe takze zalezy mi na jak najmniejszych stratach. Bede wdzieczny za pomoc. Pozdrawiam

PostNapisane: Pt, 16 lutego 2018, 12:07
Znajomy to miał i jest bardzo zadowolony. Ja niestety nic więcej na ten temat nie powiem, bo specjalizuję się bardziej w aranżacji wnętrz niż w takich tematach technicznych. W każdym razie, jeśli już będziesz urządzał mieszkanie, to mogę Ci polecić dywan pleciony ze sklepu Pufadesign.pl - ja tam zawsze robię zakupy, zresztą sam zobaczysz, jakie mają fajne rzeczy, gdy tam zajrzysz :)

PostNapisane: Śr, 17 października 2018, 20:00
Kiedy ostatnio remontowałem podłogę ocieplałem ją styropianem, fajna i niedroga opcja. No i przede wszystkim sprawdza się, jest ciepło i trzyma jakiś czas. Ja korzystałem z tej stronki przy wyborze: http://betonkomorkowy.com.pl/2018/03/15 ... a-podloge/

PostNapisane: Cz, 20 grudnia 2018, 09:44
Polecacie ogrzewanie podłogowe czy zdecydowanie lepiej wybrać kominek elektryczny ?

PostNapisane: Śr, 23 stycznia 2019, 13:23
Fajnie, wypróbuję :mrgreen:

Powrót do Pogaduchy