Tłumaczenia dokumentów

O wszystkim

PostNapisane: Pn, 18 grudnia 2017, 14:02
Hej:) Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże. Kilka lat temu prowadziłam działalność w Niemczech i myślałam, że sprawa jest zamknięta bo po roku od otworzenia firmy zamknęłam biznes. Wczoraj dostałam dokument (chyba z tamtego Urzędu Skarbowego), który niestety jest napisany po niemiecku. Język znam na bardzo podstawowym poziomie i zastanawiam się kto mógłby mi to przetłumaczyć... Znacie może jakieś rzetelne biuro na Śląsku, które wykonuj tłumaczenia dokumentów? Znalazłam taką ofertę https://colltra.pl/tlumaczenia-dokumentow/, ale przed pojechaniem do biura (mam około 100 km), chciałabym zasięgnąć opinii. Korzystał może ktoś z usług tej firmy?

PostNapisane: N, 25 marca 2018, 15:24
Mam do Ws pytanie: czy korzystalibyście z opcji, jeśli tłumaczenie dokumentów odbywało się online? Wy przesyłacie dokumenty, są one tłumaczone i odsyłane? Płatności za taką pracę również miałyby miejsce online, np. za pomocą tego systemu. Wydaje mi się to bardzo dobre, bo nie trzeba biegać po żadnych biurach. Dokumenty na spokojnie sobie wysyłacie i czekacie, aż tłumaczenie będzie gotowe.

PostNapisane: N, 20 maja 2018, 15:06
korzystałam z tłumaczeń online, ale najpierw skontaktowałam się z biurem, sprawdziłam ich w każdą możliwą stronę :D
jednak to nie są najtańsze usługi

Powrót do Pogaduchy