Perfumy

O wszystkim

PostNapisane: Pn, 5 sierpnia 2019, 18:56
Hej. Jestem w trakcie wyboru perfum dla mamy. Bi-Es perfumy damskie Myslalam o tych. Slyszalam ze sa bardzo trwale. Czy to prawda? Ktos wie?

PostNapisane: Pn, 24 lutego 2020, 14:00
nie polecam psikać się perfumami po skórze, może to wywołać uczulenie i bardzo wysuszyć skórę... przy okazji chciałabym wam pochwalić się pewnym odkryciem - chodzi mi o kapsułki Neoglandyna które zwierają roślinne Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe (NNKT): omega 3 i omega 6 które przywracają skórze utracone nawilżenie i poprawiają wygląd! Polecane są wszystkim, również osobom mającym problem z mocno wysuszoną i łuszczącą się skorą np.łuszczyca, wyprysk atopowy

PostNapisane: Pn, 24 lutego 2020, 19:30
Decydując się na konkretny zapach,warto najpierw go sprawdzić,nie koniecznie od razu na własnej skórze.Warto na stronie https://homemilano.pl/kategoria-produkt ... a-tobacco/ wybrać dyfuzor lub woreczek zapachowy do wnętrz i sprawdzić jaki rozpyla wokół siebie zapach.Jeśli woń z dyfuzora będzie nam odpowiadała,możemy zamówi perfumy do ciała o takim samym zapachu.

PostNapisane: Pn, 23 marca 2020, 11:18
Jak ktoś z was ma problem z wysuszoną skóra to dodatkowo psikanie jej perfumami może jeszcze bardziej ją wysuszyć i podrażnić... ja od dawna miałam problem z łuszcząca się i mocno przesuszoną skóra na całym ciele, używałam różnych kremów i balsamów ale skutki były marne, tak na prawdę najbardziej pomógł mi suplement diety kapsułki Neoglandyna które mają w składzie oleje omega 3 i 6, sprawiają, że skóra zaczyna być nawilżona, staje się gładsza, miększa i ładniejsza. Dzięki temu, że jest nawilżona nie ulega tak łatwo podrażnieniom, wszystkie ranki szybciej się goją i zabliźniają

Powrót do Pogaduchy