metamorfoza, która doda odwagi

O wszystkim

PostNapisane: Wt, 8 października 2019, 10:27
zawsze słyszałem, że wyglądam jak szara myszka, dziewczyny nie bardzo na mnie leciały i sam się czułem taki zaniedbany... w końcu poznałem fajnego kumpla, zaproponował mi aby się zapisał na siłownie, bardzo mi się to spodobało, dodatkowo wybrałem się razem ze mną do salonu Akademia Perfect Hair dzięki tej wizycie mam świetną fryzurę i doskonale podstrzyżoną brodę, czuje się odważniej i widzę, że podobam się kobietom ;)

PostNapisane: Cz, 5 grudnia 2019, 01:02
Brawo, trening na siłowni to doskonały wybór! Zwróć też uwagę, że ćwiczenia siłowe mają także ogromne korzyści zdrowotne. Wiadomo, bardzo dużo ludzi chodzi na siłkę tylko żeby lepiej wyglądać, ale ja bardziej zwracam uwagę na prozdrowotny wpływ treningów na zdrowie. Jeżeli to Twoja pierwsza przygoda z siłownią, to polecam Ci skontaktować się z trenerem personalnym, warto od początku poznać poprawną technikę ćwiczeń i uczyć się zdrowych nawyków. Bardzo dobrych trenerów oferuje sieć siłowni City Fit https://cityfit.pl/kluby/lublin-plaza/ znam kilku trenerów z Lublina i muszę przyznać, że są rewelacyjni.

Powrót do Pogaduchy