Stowarzyszenie PARCINA - Będzin

Stowarzyszenia, Fundacje, Spółdzielnie Socjalne i wszelkie inne organizacje trzeciego sektora
PostNapisane: Pn, 10 stycznia 2011, 00:11
Co do publikacji o sporcie w Zagłębiu to niestety Cię nie poratuję bo akurat się w tym nie specjalizuję. Wyjątek stanowi modelarstwo i grodziecka szkoła szybowcowa. Co do książki "Z dziejów kultury fizycznej w Zagłębiu Dąbrowskim i regionach ościennych" to trzeba w tej kwestii uderzać do Urzędu Miejskiego w Sosnowcu. Oni mają tam egzemplarze tej publikacji. Byłem tam kilka razy w poprzednim roku ale za każdym razem otrzymywałem odpowiedź, że nadal nie ustalono od kiedy ma być kolportowana książka i w jakiej cenie. Może w tym roku to się już zmieniło ale na razie nie mam takich sygnałów. Gdyby ktoś coś wiedział w tej sprawie to proszę dać znać.

Aha, jeśli chodzi o przedwojenny sport w Zagłębiu to polecam Ci przedwojenną gazetę - Expres Zagłębia. Był on wydawany od 1926 r. przez Wiktora Monsiorskiego. Jego egzemplarze można przejrzeć w dziale mikrofilmów Biblioteki Śląskiej.
PostNapisane: Pt, 11 marca 2011, 22:10
Polecamy artykuł Powiatowego Konserwatora Zabytków - Artura Roka na temat zabytkowej tablicy ku czci Żwirki i Wigury :)

:arrow: http://spbedzin.cmdok.dt.pl/upload_i/pr ... 2_2011.pdf
PostNapisane: Śr, 13 kwietnia 2011, 13:08
:idea: Stowarzyszenie Miłośników Starych Szybowców i Samolotów "PARCINA" zmieniło swoje logo. Obecne przedstawia wizerunek szybowca nad Kościołem Św. Doroty w Grodźcu. Logo nawiązuje swoim wyglądem do przedwojennej pieczątki Szkoły Szybowcowej L.O.P.P. w Grodźcu.
Załączniki
logo.jpg
logo.jpg (40.12 KiB) Przeglądane 2223 razy
Ostatnio edytowano Pt, 15 kwietnia 2011, 15:59 przez cezar borgia, łącznie edytowano 1 raz
PostNapisane: Cz, 14 kwietnia 2011, 10:30
Zapraszamy do odwiedzenia nowej strony Stowarzyszenia "PARCINA" :)

:arrow: http://www.parcina.strefa.pl/
Poprzednia strona

Powrót do Organizacje Pozarządowe