[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
Forum mieszkańców Zagłębia Dąbrowskiego • Zobacz temat - Najlepsze szkoły średnie w Zagłębiu...

Najlepsze szkoły średnie w Zagłębiu...

Administrator
PostNapisane: N, 23 sierpnia 2009, 12:31
Czekam na opinie ;)

Jakie kto kończył... Które są najlepsze wg Was

W Sosnowcu mówi się że najlepsze to Staszic i Plater...
Niegdyś niezłe podobno były Prus i Roździeń...

Osobiście kończyłem 7LO Baczyńskiego jeszcze w Milowicach.. obecnie na Zagórzu - ZSO na ul. Kisielewskiego

Gdy tam szedłem krążyła opinia, że jest to najgorsze LO w mieście. W moim subiektywnym odczuciu może i przeciętny poziom nie był tam najwyższy to jednak mimo wszystko (jak w każdej szkole) znajdowały się tam osoby ambitne, które z powodzeniam dostały się na studia, które chciały i je ukończyły... bo jaki inny miernik sukcesu szkoły zastosować?

PostNapisane: N, 23 sierpnia 2009, 12:44
Miernikiem liceów są wyniki ich uczniów w konkursach :) tak przynajmniej zbudowano renomę Staszica i Plater. Ja chodziłem do Korczaka (Plateri Staszic z tą całą swoją napompowaną otoczką mi się nie podobały) i moim zdaniem poziomem jest ona zaraz na 3 miejscu za w/w.
Obrazek
Administrator
PostNapisane: Wt, 1 grudnia 2009, 12:45
Jeśli chodzi o Sosnowiec...

Sprawa jest jasna....

http://www.sosnowiec.info.pl/informacje ... ,1,4,16034

Chodziłem do najgorszego LO w Sosnowcu :oops:

ale maturę zdałem :)
PostNapisane: Wt, 1 grudnia 2009, 20:27
właśnie - brakuje go jednak w opisie na nonsensopedii - musisz uzupełnić ;)
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Sosnowiec
PostNapisane: Śr, 2 grudnia 2009, 15:15
Nie wiem, które szkoły są w DG najlepsze, natomiast chodziłam do I LO, niegdyś "Zawadzki", potem, za moich czasów, zmieniono nazwę na Łukasińskiego. Szkoła jak szkoła. :D
Obrazek

PostNapisane: Pn, 7 grudnia 2009, 00:31
Norwid wyprzedził Korczaka :) ech bo mnie tam już nie ma :D
no Piotrek Baczyński naprawdę odstaje, Prus zresztą też.
nie mówiąc już o tym jak mało tam uczniów w porównaniu z innymi szkołami. W Baczyńskim 2 razy mniej niż w Korczaku :)
tam idą Ci co się nie dostali do innych liceów czy jak?
Obrazek
PostNapisane: N, 20 czerwca 2010, 11:27
Polecam specjalne wydanie Ziemi Będzińskiej - Informator Edukacyjny - dotyczące szkół w powiecie będzińskim (Będziń, Czeladź, Siewierz, Wojkowice, Gołuchowice)

PostNapisane: Śr, 7 marca 2018, 15:20
Najlepsze szkoły to takie, po których absolwenci zdają maturę i kończą dobre studia. Myślę, że takich szkół jest na prawdę mało.

Powrót do Nauka i edukacja