[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
Forum mieszkańców Zagłębia Dąbrowskiego • Zobacz temat - Ciekawe studia

Ciekawe studia

PostNapisane: Wt, 4 września 2018, 21:29
Wlasnie sie zastanawiam nad jakims ciekawym kierunkiem...

PostNapisane: Pn, 10 września 2018, 14:02
To juz jest bardziej kwestia indywidualna. Moim zdaniem nie warto isc na jakies latwe kierunki byle by isc .. nic z tego w dluzszej perspektywie i tak nie bedzie - oprocz zmarnowanego czasu. W dzisiejszych czasach nie mozna sobie pozwolic na tego typu bledy dlatego tez trzeba cala kwestie dobrze przemyslec. Zadac sobie pytanie w czym tak naprawde jestesmy dobrzy i isc w tym kierunku. Dla przykladu moja znajoma zdecydowala sie na na studia o profilu administracja skarbowa . Doszla do wniosku, ze lepiej przylozyc sie te kilka lat by pozniej miec lzej .. niz miec ciezko cale zycie. Co ciekawe Wyższa Szkoła Bankowa ma uczelnie w jej miescie - http://www.wsb.pl/bydgoszcz/kandydaci/s ... a-skarbowa co jest dosc duzym plusem bo ma zwyczajnie blisko. Perspektywy po ich ukonczeniu sa dosc rozlegle gdyz mozna podjac prace u nas w kraju .. a po zdobyciu wiekszego doswiadczenia moze takze stara sie o wejscie na polke miedzynarodowa .. co juz jest duzym osiagnieciem.

PostNapisane: Pn, 10 września 2018, 20:45
Kazdy powinien isc na to co go konkretnie interesuje. Takie moje zdanie.

PostNapisane: Pt, 28 grudnia 2018, 17:44
Zgadzam się. Łatwiej będzie jeśli opiszesz co cię interesuje, wtedy może coś pomożemy.

PostNapisane: Pn, 27 stycznia 2020, 17:28
Ja studiowałem socjologie i jestem bardzo zaodowlony z mojeo wyboru ponieważ uczyłem się właśnie dokładnie tego co lubię. Teraz aby wypełnić całą legitymację w naklejkach zamawiam sobie je na stronie https://naklejkikolekcjonerskie.pl są one identyczne i bardzo mi się podoba że niebawem będę miał całą legitymacje w naklejkach. Polecam

PostNapisane: Cz, 30 stycznia 2020, 14:46
Pytanie, co Cię interesuje?

PostNapisane: N, 26 kwietnia 2020, 14:45
Jeżeli nie wybierzemy studiów pod kątem swoich zainteresowań, niestety mogą się one okazać bardzo męczące. Sama rozważam od jakiegoś czasu podjęcie nauki na https://wwsh.edu.pl/ , na kierunku Fotografia w mediach. Co sądzicie o takim pomyśle?:) A może ktoś z Was studiował na podobnym kierunku i mógłby podzielić się swoimi doświadczeniami?:).

PostNapisane: N, 24 maja 2020, 14:28
W dzisiejszych czasach nie możemy narzekać na jedno - brak wyboru. Sytuacja na rynku pracy zmienia się dość dynamicznie więc trzeba mieć na uwadze bardziej przyszłościowe kierunki studiów. Jeszcze kilkanaście lat temu chodzenie na studia było po prostu "modne" i z tego powodu dużo osób się na nie decydowała. Oczywiście nikt nie brał pod uwage problemu jaki z tego wynikał czyli braku pracy ponieważ w większości przypadków były to kierunki mało praktyczne. Aktualnie możemy brać pod uwagę jedynie drogę edukacji jaka da nam w przyszłości pewną pracę. W zależności od naszych predyspozycji możemy wybrać kilka opcji jak psychologia w biznesie, zarządzaniu czy e-marketing. Według wielu ekspertów to jedne z kierunków na jakie rośnie zapotrzebowanie w niespodziewanym dotąd tempie. Patrząc długoterminowo możemy brać też pod uwagę poszerzanie swoich kompetencji, kierunki podyplomowe kraków dają możliwość rozwoju.

Powrót do Nauka i edukacja