[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
Forum mieszkańców Zagłębia Dąbrowskiego • Zobacz temat - "Jesteśmy w Zagłębiu" - pozytywne przykłady

"Jesteśmy w Zagłębiu" - pozytywne przykłady

PostNapisane: Śr, 9 września 2009, 20:36
Ja od dłuższego czasu prowadzę "negocjacje" z innymi mediami i być może też będzie miła niespodzianka :)
Szczegóły przy okazji ;)
PostNapisane: Pt, 11 września 2009, 17:18
GW
relacja z odkryć archeologicznych:

...Pokazuje, że średniowieczny przemysł hutniczy najlepiej rozwijał się właśnie w Zagłębiu, a gdy połączy się wcześniejsze odkrycia archeologiczne ze Strzemieszyc, Siewierza czy Łośnia, okazuje się, że w tym regionie żyli najbogatsi ludzie. Mieli też wysmakowany gust - ceramika jest bogato zdobiona i glazurowana, tak żeby pięknie błyszczeć.

http://miasta.gazeta.pl/katowice/1,3501 ... nowcu.html

TVS
Pierwszy i główny dział: "Region: Śląsk i Zagłębie"

Myślę, że obu redakcjom należą się słowa uznania ogólnie w sprawie, nie tylko z powodu powyższych przykładów
Administrator
PostNapisane: N, 20 września 2009, 17:43
MMSilesia ostatnio też zauważam, że szanuje nasz region (ale duża w tym zasługa redaktorów <często z ZD> z tamtejszego portalu)...

Natomiast wykryłem perełkę
http://praca.money.pl/oferty,pracy,wysz ... kaj=Szukaj
jobexpr.GIF
jobexpr.GIF (3.12 KiB) Przeglądane 4386 razy

PostNapisane: N, 20 września 2009, 22:35
Nie przesadzajmy z tymi brawami :) To że zaczynają być bardziej profesjonalni to dobrze, ale to jest ich praca za która
biorą pieniądze. Pisząc tak jak pisali dotąd po prostu się ośmieszali i dawali świadectwo swojemu "profesjonalizmowi" ;)
Dobrze więc że jednak są nauczalni, ale muszą się dalej bardziej starać, bo perełki dalej im się trafiają :(

Prawdziwe podziękowania należą się nam samym i nam podobnym, bo to nasze i podobne naszym działania jak krople drążą skałę. Takie opinie docierają do mnie także i ze strony śląskich środowisk. Należy to wytrwale kontynuować, wtedy te pozytywne przykłady będą liczniejsze :)
PostNapisane: Pn, 21 września 2009, 19:44
W dzisiejszych Faktach dziennikarz mówiąc o rannych górnikach powiedział: "w szpitalach na Śląsku i Zagłębiu...." . Kto oglądał ten wie
Forum mieszkańców Środuli - http://www.forum-srodula.pl
PostNapisane: Pn, 21 września 2009, 20:27
Artur Żak napisał(a):W dzisiejszych Faktach dziennikarz mówiąc o rannych górnikach powiedział: "w szpitalach na Śląsku i Zagłębiu...." . Kto oglądał ten wie

We "Wiadomościach" podobnie.
Administrator
PostNapisane: Śr, 28 października 2009, 00:58
eska mnie ostatnio pozytywnie zaskakuje...

nawet 20 najlepszych hitów jest na Śląsku i Zagłębiu... albo mi sie przysłyszalo..

generalnie widze ze co raz czesciej pojawia sie nazwa naszego regionu w tej stacji - a moze mi sie wydaje?

Michał Dąbrowski napisał(a):
Artur Żak napisał(a):W dzisiejszych Faktach dziennikarz mówiąc o rannych górnikach powiedział: "w szpitalach na Śląsku i Zagłębiu...." . Kto oglądał ten wie

We "Wiadomościach" podobnie.

mozliwe że PAP tak napisał , a media spapugowały ją
PostNapisane: Śr, 28 października 2009, 01:05
http://www.sportowiec.org/slask-i-zagle ... -wszystko/

Śląsk i Zagłębie zgarniają wszystko!

czyli nowe futbolowe stolice Polski

PostNapisane: So, 31 października 2009, 18:50
Piotrek może Ty słuchałeś Radia Złote Przeboje. Tam zawsze potrafią odróżnić Śląsk od Zagłębia.
Obrazek
PostNapisane: N, 1 listopada 2009, 08:15
Radosław Żurek napisał(a):Piotrek może Ty słuchałeś Radia Złote Przeboje. Tam zawsze potrafią odróżnić Śląsk od Zagłębia.

Może tam są ludzie starszej daty? ;)
Forum mieszkańców Środuli - http://www.forum-srodula.pl
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Tożsamość Zagłębiowska