Kino w Bibliotece – Kobieta w roli głównej


Posty: 824
Dołączył(a): Cz, 15 grudnia 2011, 12:39
PostNapisane: Cz, 27 lutego 2020, 14:41
Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu serdecznie zaprasza wszystkich stałych bywalców Kina w Bibliotece oraz osoby, które dotąd nie miały okazji uczestniczyć w darmowych środowych seansach, na kolejne projekcje - wartych uwagi - filmowych perełek. Marcowe wieczory, tym razem wypełnią nam komedie i dramaty opowiadające o silnych, przebojowych i fascynujących kobietach. UWAGA – nasze pokazy przeznaczone są nie tylko dla kobiet! Na ekranie pojawią się m.in. Anne Hathaway, Olivia Colman, Emma Stone, Rachel Weisz, Scarlett Johansson, Penelope Cruz, Rooney Mara. Wstęp wolny.

Seanse odbywać się będą w Auli Zagłębiowskiej Mediateki przy ul. Kościelnej 11 w środy (4.03;11.03;18.03;25.03) o godz. 18.00.

Gdzie można sprawdzić repertuar Kina w Bibliotece?
• Na plakatach i ulotkach w Zagłębiowskiej Mediatece (ul. Kościelna 11).
• Poprzez wysyłany regularnie newsletter (link do zapisu znajduje się na górze oraz na dole witryny).
• Poprzez wpisanie aktualnego hasła po kliknięciu na plakat lub lider reklamujący Kino w Bibliotece na www.biblioteka.sosnowiec.pl Pytania o hasło prosimy kierować na adres: kinga.baranowska@biblioteka.sosnowiec.pl, pod numer telefonu 693 266 411 lub do dyżurujących bibliotekarzy we wszystkich placówkach MBP. Podane hasło obowiązuje przez cały rok!

Tytuły poszczególnych filmów nie są reklamowane w mediach ze względu na wymogi umowy licencyjnej.

Uprzejmie informujemy, że wejście do Auli będzie możliwe na pół godziny przed seansem i kwadrans po jego rozpoczęciu. Prosimy o punktualność! Przypominamy, że w Auli Zagłębiowskiej Mediateki obowiązuje całkowity zakaz jedzenia i picia.

Powrót do Domy Kultury, Biblioteki, Muzea, Galerie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron