Zagłębiowska Giełda Winyli ponownie w Mediatece!


Posty: 817
Dołączył(a): Cz, 15 grudnia 2011, 12:39
PostNapisane: Pn, 17 lutego 2020, 09:20
Zagłębiowska Mediateka oraz Grzegorz Noszczyk serdecznie zapraszają wszystkich miłośników analogowego brzmienia i muzyki w stylu retro na kolejną Zagłębiowską Giełdę Winyli, która odbędzie się w niedzielę 23 lutego 2020 w godz. 10.00-14.00 w Zagłębiowskiej Mediatece (ul. Kościelna 11 w Sosnowcu). Wśród kupujących odbędzie się losowanie nagród-niespodzianek. Wstęp wolny.

Zagłębiowska Giełda Winyli to nie tylko czarne krążki, ale też płyty CD oraz kasety magnetofonowe. Różnorodność gatunków muzycznych zgromadzona na stoiskach wystawców zadowoli wszystkich odwiedzających melomanów.
Zapraszamy do oglądania, szperania, wymieniania, sprzedawania i kupowania!

Dodatkowo, informujemy, że podczas trwania Giełdy nasz Dział Multimedialny, oferujący całkiem pokaźną kolekcję winyli, będzie otwarty dla Czytelników.

Regulamin dla wystawców Zagłębiowskiej Giełdy Winyli:

1. Organizatorem giełdy jest Grzegorz Noszczyk. Zagłębiowska Mediateka jedynie udostępnia lokal na organizację imprezy.
2. Giełda jest miejscem sprzedaży lub wymiany wydawnictw i nośników muzycznych.
3. Wystawcy chcący wystawić swoje kolekcje na giełdzie powinni zarezerwować miejsce z wyprzedzeniem co najmniej 4 dni przed planowaną giełdą (telefonicznie - tel. 502321218).
4. Obowiązuje zakaz przekazywania rezerwacji pomiędzy wystawcami. Wystawca który zarezerwował miejsce powinien zgłosić się osobiście do organizatorów celem wyznaczenia miejsca wystawienniczego nie później niż 15 minut przed oficjalnym rozpoczęciem giełdy.
5. Rezerwacje miejsc na kolejne edycje giełdy są możliwe od kolejnego dnia po zakończeniu giełdy bieżącej (od poniedziałku). Obowiązuje kolejność zgłoszeń.
Organizatorzy mogą odmówić rezerwacji w przypadku braku miejsc lub stolików wystawienniczych.
6. Na giełdzie obowiązują ceny rynkowe nośników (detaliczne). Każda ujawniona sprzedaż hurtowa przez wystawcę będzie skutkowała usunięciem z giełdy bez możliwości rezerwacji miejsca na kolejne wydarzenia.
7. Za miejsce wystawiennicze obowiązuje opłata na rzecz Stowarzyszenia Dobra Nuta. Całość wpłaconych przez wystawców kwot zostaje na bieżąco wydawana (działalność non-profit) na materiały promocyjne (plakaty ulotki, facebook itd) oraz na nagrody dla uczestników giełdy.
8. Opłaty wynoszą: 15 zł wpisowe (w tym 1 metr wystawienniczy) +10 zł każdy kolejny rozpoczęty metr przestrzeni wystawienniczej. Przykład: wystawca chcący wystawić swoją kolekcję na 3 metrach płaci razem 35 zł. Wpłaty od wystawców są rejestrowane i potwierdzane wydaniem dowodu wpłaty. Chęć wystawienia faktury należy zgłosić w trakcie płatności za stoisko. Za wszelkie płatności odpowiada organizator – Grzegorz Noszczyk.
9. W trakcie i po zakończeniu giełdy wystawcy są zobowiązani do utrzymania porządku w obrębie swojego stoiska.
10. Powierzone mienie (stoły, krzesła) wystawcy zobowiązani są oddać w stanie niepogorszonym.
11. Organizatorzy nie odpowiadają za szkody na mieniu wystawców (kradzieże itp.)
12. Wystawcy nie mogą brać udziału w loteriach oraz konkursach organizowanych na terenie giełdy.

Kolejne Giełdy odbędą się 26 kwietnia i 28 czerwca 2020.

Powrót do Domy Kultury, Biblioteki, Muzea, Galerie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron