Kino w Bibliotece – Pół żartem, pół serio - przegląd trwa!


Posty: 817
Dołączył(a): Cz, 15 grudnia 2011, 12:39
PostNapisane: Pn, 3 lutego 2020, 09:50
Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu serdecznie zaprasza wszystkich stałych bywalców Kina w Bibliotece oraz osoby, które dotąd nie miały okazji uczestniczyć w darmowych środowych seansach, na kolejne projekcje - wartych uwagi - filmowych perełek. Lutowe wieczory wypełnią nam komediodramaty, komedie i filmy akcji poruszające ważne, często delikatne tematy, w sposób lekki i pogodny, pozostawiający widzów w dobrym i optymistycznym nastroju. Na ekranie pojawią się m.in. Diane Keaton, Jane Fonda, Kevin Spacey, Eddie Murphy i inni. Wstęp wolny.

Seanse odbywać się będą w Auli Zagłębiowskiej Mediateki przy ul. Kościelnej 11 w środy (5.02;12.02;19.02;26.02) o godz. 18.00.

Gdzie można sprawdzić repertuar Kina w Bibliotece?
• Na plakatach i ulotkach w Zagłębiowskiej Mediatece (ul. Kościelna 11).
• Poprzez wysyłany regularnie newsletter (link do zapisu znajduje się na górze oraz na dole witryny).
• Poprzez wpisanie aktualnego hasła po kliknięciu na plakat reklamujący Kino w Bibliotece na www.biblioteka.sosnowiec.pl

Pytania o hasło prosimy kierować na adres: kinga.baranowska@biblioteka.sosnowiec.pl, pod numer telefonu 693 266 411 lub do dyżurujących bibliotekarzy we wszystkich placówkach MBP. Podane hasło obowiązuje przez cały rok!
Tytuły poszczególnych filmów nie są reklamowane w mediach ze względu na wymogi umowy licencyjnej.

Uprzejmie informujemy, że wejście do Auli będzie możliwe na pół godziny przed seansem i kwadrans po jego rozpoczęciu. Prosimy o punktualność! Przypominamy, że w Auli Zagłębiowskiej Mediateki obowiązuje całkowity zakaz jedzenia i picia.

5 lutego - Amerykański komediodramat w reżyserii Briana Robbinsa z jednym z najsłynniejszych aktorów komediowych - Eddiem Murphym – w roli głównej.

Wzruszająca historia o mężczyźnie, który musi nauczyć się w pełni doceniać wagę swoich słów i mówić to, co rzeczywiście czuje. Jack jest ambitnym agentem w wydawnictwie literackim, żyjącym w kłamstwie, przebiegłości i wyrafinowaniu. Zaniedbuje też piękną żonę i małego synka. Gdy Jack dowiaduje się, że z każdym wypowiedzianym słowem skraca swój żywot, jest to dla niego nie lada przeżycie i wyzwanie, tym bardziej, że nie należy do osób małomównych… Czy mężczyzna w porę zrozumie, że każde kłamstwo i krętactwo ma swoją cenę, którą nie zawsze warto płacić?

Czas projekcji – 1:31:00

Powrót do Domy Kultury, Biblioteki, Muzea, Galerie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron