Familijne Kino w Bibliotece w styczniu


Posty: 810
Dołączył(a): Cz, 15 grudnia 2011, 12:39
PostNapisane: Pn, 23 grudnia 2019, 11:18
4 stycznia 2020 (sobota) o godz. 11:00 zapraszamy na kolejny familijny seans filmowy. Na dzieci wraz z osobami towarzyszącymi, w Auli Zagłębiowskiej Mediateki przy ul. Kościelnej 11 w Sosnowcu, czekać będzie pełen śmiechu i dobrej zabawy film z przesympatycznymi pacynkami w rolach głównych. Wstęp wolny.

Nudzi Ci się? Nie wiesz co zrobić z sobotnim przedpołudniem? Nie masz ochoty na kolejne telewizyjne powtórki? Na myśl o sprzątaniu mieszkania dostajesz drgawek? Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu ma na to lekarstwo! Bierz rodzinkę i szoruj do Kina w Bibliotece!

Kino w Bibliotece zaprasza na projekcje filmów adresowanych do dzieci, młodzieży, ich rodziców i opiekunów. W repertuarze przewidziane są filmy fabularne i animowane pełne przygód, humoru i emocji, odpowiednie dla widzów w każdym wieku, dzięki czemu nasze seanse mają charakter iście familijny. Wstęp na projekcje jest jak zawsze bezpłatny.

Uprzejmie informujemy, że wejście do Auli będzie możliwe na pół godziny przed seansem i kwadrans po jego rozpoczęciu. Prosimy o punktualność!

Szczegółowy repertuar dostępny na plakatach w Zagłębiowskiej Mediatece. Pytania o tytuł filmu prosimy kierować na adres: kinga.baranowska@biblioteka.sosnowiec.pl lub pod numer telefonu 693 266 411 (do godz. 15.00). Tytuły poszczególnych filmów nie są reklamowane w mediach ze względu na wymogi umowy licencyjnej.

4 stycznia 2020 – W czasie wakacji, Walter - największy fan występujących na całym świecie kolorowych pacynek, odkrywa nikczemny plan pewnego nafciarza. Zamierza on zburzyć teatr pacynkowych showmenów, aby wydobywać ropę, której złoże właśnie pod nim odkryto. Chcąc ocalić teatr i pomóc w wystawieniu największego przedstawienia w karierze ulubionych gwiazd estrady, Walter wraz z przyjaciółmi muszą zebrać 10 milionów dolarów i zjednoczyć starą ekipę artystów, których drogi się rozeszły…

Czas projekcji – 1:50:00

Powrót do Domy Kultury, Biblioteki, Muzea, Galerie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron